Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért jár a lábam? Általában...

Miért jár a lábam? Általában este, ha lefekszem, meg ha ülök akkor mozog állandóan a lábam.

Figyelt kérdés
Este is, várom, hogy elaludjak, s közben a lábujjaimat befeszítem s kiengedem, a lábfejemet folyamatosan mozgatom és a testemet a hasamnál befeszítem és elengedem.Ha beszélgetek valakivel akkor is ez van,már sokszor rám szólnak,nyugi,pedig nyugodtnak érzem magam. Mitől lehet ez?22/L
2011. jan. 18. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt olvasgasd el: [link]
2011. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,de én nem érzek kellemetlen érzést a lábamban,ami erre késztet,nekem egyszerűen saját életre kelnek:)
2011. jan. 18. 15:41
 3/3 anonim válasza:

Én vagy körözök a lábfejemmel, vagy le-fel mozgatom stb.. Ülve és fekve is. Rólam is azt gondolják hogy ideges vagyok, pedig nem. Főleg akkor van amikor unalmas dolgot csinálok.

Egész nap megy nálam ez a dolog:)

Néha este észbekapok, hogy abba kéne hagyni, mert már elfáradt a bokám.


Kiskorom óta van, szerintem csak egy "berögzült" valami.

Biztos nem betegség.

27/L

2011. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!