Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sok lánynak van önbizalom...

Sok lánynak van önbizalom hiánya, azért, mert kicsi a melle?

Figyelt kérdés
az hogy lehet, hogy szinte pálcika vékonyságú lányoknak természetesen nagy mellük van? ( természetes, mert 16-18 évesen biztos nem csináltattak plasztikát..)
2011. jan. 19. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

genetikai adottság.

ennyi.

és nem minden pasi szereti a nagy melleket.

2011. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
szerintem ez kamu. mert most nem az átlagméretre gondolok, hanem a kicsire, vagy arra a helyzetre, ha látsz az utcán egy csajt, és ki van dobva a tiédtől jóval nagyobb melle.
2011. jan. 19. 19:23
 3/15 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy az átlagos mellüket push-up melltartóba passzírozzák + kivágott felsőt vesznek hozzá, így optikailag nagyobbnak tűnhet a mellük.
2011. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz részemről igen. Nekem olyan kicsi, hogy melltartót sem kell hordjak, nem tudnék mit beletenni, még a legkisebbe sem. Szted ez mennyi önbizalmat ad? NULLA! Ja és 24 vagyok.
2011. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A mellműtétek emelkedő számából arra következtethetünk, hogy igen.

Nagyon sok lánynak nincs önbizalma azért, mert kicsi a melle.


A pálcika lányok sokszor használnak pushup melltartót, szivacsosat persze, ami szép dekoltázst csinál, de ne vegyél rá mérget, hogy meztelenül nagyobb a melle, mint a tiéd. Egy jó cicifix csodát művel.


Egyébként de, sok elkényeztetett plázacica csikarja ki az őseitől, hogy neki szilikonmell kell, és megcsináltatja. :S

2011. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát az olyan lány, akinek gond a kis mell, valószínű nem a megfelelő pasit találta meg.

én pasiként kifejezetten rajongok a minél kisebb női mellekért. Én azt tartom erotikusnak. A nagy "tejcsárdákat" nem is szeretem.

2011. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

19.27, 24L

Nem akadtál még össze senkivel, akinek az tetszett volna?

2011. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

van barátom, de ő is a nagyobbakat szereti, de ezért ha engem szeret, csak a mell miatt nem fog más csajt keresni. de tudom, hogy neki is jobban tetszene, ha nagyobb lenne. mielőtt lefogytam vna , sokkal nagyobb volt, de most így 60 kg-osan szinte semmi nincs, és mikor lementem 54-55 kg-ra akkor meg pláne nem volt semmi, de legalább a hasam lapos volt. akkor mindenki baszogatott h milyen csontkollekciónak nézek ki , híztam vissza 5 kg-ot, most bálnának látom magam ( holott amikor a 78ról lefogytam 60ra, azt akkor csodának tartottam)....szuperjó. mellem semmi.

köszi a válaszokat! egyébként meg akkor az h van én hiába is veszek fel push up melltartót, akkor is nulla az egész ahogy van ?

2011. jan. 19. 19:50
 9/15 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy?

Legalább nem fog lógni később.

2011. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

170 cm

de már most se az igazi mert melltartó nélkül egyáltalán nem feszes meg minden..gondolom a nagy fogyástól.

2011. jan. 19. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!