Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy gyönyörű szép lánynak, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyönyörű szép lánynak, és még okos is, miért lehet kisebbségi komplexusa és önbizalom hiánya?

Figyelt kérdés

Nem csak szerintem szép, bármely osztálytársa és barátja megmondja hogy szép, nem csak a szemébe hazudják, hanem úgy is tartják, szóval nem csak a szerelem miatt tartom szépnek...


De ő még sem így gondolja, és valamiért ilyen gondjai vannak, de miért? hisz pont hogy az ilyen lányok lehetnének esetleg picit túlcsordulva önbizalommal, nem a sok kis hül ye qva akik olyan rondák mint a bűn de közben nagyra tartják magukat


2011. márc. 1. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

miért baj ez neked? ahelyett hogy örülnél , hogy ő kívül-belül tökéletes.

miért élveznéd, ha fent hordaná az orrát?

végre egy normális lány, erre te őt is el akarod rontani...

telhetetlen

L/16

2011. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

szerintem is örülj.

de nezz utana csaladjaval minden oke, nincs valami lelki baj?

hogy hivnak 20:04 ?

marmint kerdeskiiro?

2011. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom összehozta már a jósorsa néhány balfékkel,akik beleültették ezeket a komplexusokat.
2011. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jajjj de hogy is akarom elrontani, ne mondjatok butaságot, örülök hogy nem beképzelt, és ne is legyen az, csak nem értem hogy miért ilyen, már mint hogy miért van ennyire önmaga alatt... :S


Én szeretem, sőt még jobban is mint gondolja, csak nem értem.


Családi gondjai nem hiszem hogy vannak, sőt biztos nincsenek


A nevem miért fontos?

2011. márc. 1. 20:20
 5/10 A kérdező kommentje:
20:20- NE gondold :)
2011. márc. 1. 20:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Akármi baj lehet. Családi problémák, vagy lehet, hogy túl alacsonynak/magasnak/nagyorrúnak/szőkének/barnának/soványnak/ducibbnak látja magát, mint amilyennek mások látják.
2011. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem, hát én nem ilyennek látom, már mint egyik sem, és mások szerint sem, de azt nem tudhatom ő milyennek látja magát.


Ha van még ötletetek adhattok választ, illetve hogy mivel segítsek neki picit kilábalni ebből.

2011. márc. 1. 20:23
 8/10 anonim ***** válasza:
simán ilyen tipus sztem :D
2011. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
KAMU
2011. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kamu vagy te, menjél és húzd a fejedre a homokozós vödrödet, biztos nagyobb sikered lesz mint gyik-on
2011. márc. 2. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!