Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mért van sokszor hasmenésem?

Mért van sokszor hasmenésem?

Figyelt kérdés
Szinte majdnem minden héten de leginkább szombatonként. Mindig délután és nem tudom miért, még ha nem is eszek olyat. Ma ettem: reggel kakaós csigát + energiaital + csoki, délben: Mexicorn + Spagetti + még egy energiaital. És ezután lett hasmenésem. Lehet hogy nem kéne ilyeneket ennem? De hétköznap reggel is sokszor elő fordul. Bevettem már egy Nospát az jó? A válaszokat előre is köszönöm!
2011. jan. 22. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Az energiaital is okozhat hasmenést.
2011. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rendes kajákat is kéne enni ezek mellett :)
2011. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem :) köszönöm!
2011. jan. 22. 16:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy lisztérzékeny?
2011. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

szia!

nekem is egyből az ugrott be, hogy lisztérzékeny vagy! a páromnál fél éve derült ki, neki is sokszor volt hasmenése! kérj segítséget szakorvostól, mert a lisztérzékenység, ha nem kezelik, nagyon komoly bajt okozhat!

2011. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem tudok róla hogy az lennék 13 éves vagyok és csak mostanában szokott ez lenni kb. pár hónapja, anyukám azt mondta hogy mindent össze eszek azt azért.
2011. jan. 22. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Lisztérzékenység nem korfüggő. A szervezeted mikor sokall be, akkor jelez.
2011. jan. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem
2011. jan. 22. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!