Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Már 3 napja fáj a hasam,...

Már 3 napja fáj a hasam, valamikor nagyon, valamikor csak egy kicsit. Sokszor van hasmenésem is. Főleg amikor fekszem szúr a vakbelemnél. Ez vakbélgyulladás vagy egy fertőzés?

Figyelt kérdés
ez mitől lehet?még azt se tudom ,hogy mikor menjek el orvoshoz, mert jövőhéten vannak az írásbeli érettségik(szlovákiai vagyok).
2008. márc. 9. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez csak az idegeskedés miatt van. Mindjárt itt az érettségi, és még ha te azt mondod is, hogy nem vagy ideges, attól még a szervezeted lehet az. A hamenés is idegességre utal, és mivel nem működik jól a bélrendszered most, így szúrhat is a hasad.
2008. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem leírni,hogy akármit eszek, utána mégjobban fáj,gorcsol a hasam.
2008. márc. 9. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetően az idegesség miatt van, sokan vannak így a vizsgák előtt, és az érettségi az első nagy próbatétel, lehet hogy hozzászoksz. Próbálj diétás dolgokat enni és gyümölcsöt meg zöltséget és igyál sokat, mert a hasmenés miatt kiszáradhtsz, és az nem jönne jól így érettési előtt. Én is csak a vizsgák után tudok enni valami, mondjuk rám ez csak a vizsga reggelén jön. Ha vakbél lenne, akkor már nem élnél, bocsi, de tényleg. Nekem volt ismerősöm, és az annyira fáj, hogy úgy érzed belehalsz és ha ennyi idő után nem vettél volna ki, akkor ez be is következne, ez nem vakbél.
2008. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak a családomban mindenkinek nehezen vették észre a vakbelet, nem volt senki annyira rosszul. a tesóm 1 hónapig volt így, majdnem belehalt, mert nem vették észre idoben.
2008. márc. 9. 12:26
 5/5 A kérdező kommentje:
mégis vakbél lett, be kell mennem kórházba, holna már mutenek.
2008. márc. 10. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!