Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párommal sokszor ellenkezünk,...

Párommal sokszor ellenkezünk, de lehet én vagyok túl hisztis.5 hetes terhes vagyok. Annyira ideges vagyok hogy rettenetes hasmenésem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába diétázom semmi.Nem hat.Fáj a hasam is és görcsöl.Orvos nem tud mit tenni,azt mondja idegi alapon van.
2010. jan. 31. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvos leltotta a székleted?
2010. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem értem a kérdést.
2010. jan. 31. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első kérdező úgy érti, hogy az orvos leoltotta-e a székletet,elküldte-e tenyésztésre?

Egyébként lehetsz feszült,ez a hormonok játéka,de ha már ezt felismered, akár meg is nyugtathatod magad.Mond meg a párodnak, hogy öleljen meg gyakrabban, ez engem is lehiggasztott.

2010. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja.Értem már.

Tavaly nyáron volt a székletem baktertenyészeten,ugyanis ez a hasmenés visszatérő probléma nálam.Nem volt vele semmi gond.Azért mondta a házidoki is h ez idegi alapon van.De nem tudok mit tenni ellene,ilyen a természetem.

2010. jan. 31. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!