Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Táplálkozás után ált. Hasmenés...

Táplálkozás után ált. Hasmenésem van, vagy pár napig székrekedésem. És sokszor több nap után, egészben jönnek ki az ételek. Pl. Borsó, répa és zöldség darabok. Mi lehet az oka. Emésztő enzimekkel lehet a problémám?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem valami nem stimmel nálad. Van egy hasonló tüneteket produkáló bélbetegség is, de akár a gyomroddal is lehet valami. Szerintem menj el orvoshoz.
2011. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tavaly voltam más okból hasi uh-n.A dr.nő azt mondta annyira gázosak a beleim, mint az időseknek, és ezért nem tudott jó képeket csinálni.De az epémmel van valami gond.Akinek volt hasonló gondja és volt már orvosnál légyszi írja le mi lett az eredmény.Köszönöm
2011. jan. 11. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Először is ismét menj el orvoshoz ahol célzottan kivizsgálnak. Mert nem mindegy, hogy epekő, epehólyag gyulladás, vgay bélrendszeri probléma. Nem mindegy mivel kúrálgatod magad. Kérj gasztroenterológiára beutalót.
2011. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs időm elmenni egyenlőre csak nyáron.Köszönöm.
2011. jan. 12. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát te tudod.. csak nehogy késő legyen.

Hasmenés és székrekedés váltakozása utalhat daganatra is.

2011. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te tudod nehogy késő legyen...a tüneteid utalhatnak daganatra.
2011. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!