Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon álmos vagyok, fáj a...

Nagyon álmos vagyok, fáj a fejem, de nem tudok aludni. Megoldás?

Figyelt kérdés

Nincs itthon altató, mézes tejet nem ihatok, mert sok benne a szénhidrát...

Mit csináljak?

Ma kéne tanulnom, de így egyszerűen nem fogok tudni.


15/L


2011. jan. 24. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Most 'betegszabadságon' vagy? Lehet, hogy a betegséged miatt vagy álmos. Próbálj felülést végezni. Vagy mozogj valamit. Nekem szokott segíteni. Egyébként az egy bögre mézes tej miatt nem hízol el.. :)
2011. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok betegszabadságon.


Mozognék, de tényleg fáj a fejem, és kezd már a hasam is a női gondjaim miatt, szóval azt most inkább nem, utána meg aludni se tudnék, mert felpörgök..

2011. jan. 24. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Feküdj le, csukd be a szemed és kezdjél gondolkozni valaminn, vagy ábrándozzál egy kicsit, és elalszol.
2011. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ne akarj elaludni, kezdj el matekozni és egyből leragad a szemed. :P Nekem bejön, hogy valami unalmasat olvasok.


Amúgy meg nem hiszem, hogy egy 15 éves lány számára a világ dőlne össze egy pohár mézes tejtől, hacsak nem vagy cukorbeteg. Akkor viszont a citromfű teát tudom ajánlani ízesítés nélkül.


De egyébként nézz tévét, vagy csak úgy pihengess, az is jó fejfájás ellen. Ha nem tudsz elaludni így sem, akkor nyilván nem vagy eléggé elfáradva.

Feküdj be az ágyba, húzd magadra a takarót, vedd magadhoz a tanulnivalót. (úgyis bealszol :P)

2011. jan. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most már ittam 2 csésze fehér teát, kezdek feléledni :P

Amúgy de, eléggé megártana a mézes tej, csak reggel eszek szénhidrátokat ekkora mennyiségben..

2011. jan. 24. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!