Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A délutáni alvás után miért...

A délutáni alvás után miért érzem magam rosszabbul?

Figyelt kérdés
Van, hogy éjjel nem tudom kipihenni magam valami miatt, és délutánra olyna szinten elálmosodom, hogy képtelen vagyok ébren maradni. De mikor délutáni alvásomból kelek, sokkla rosszabbul érzem magam, mint a reggeli keléseknél, vagy mint mielőtt lefeküdtem. Fáj a hasam, émelygek, fáj a fejem, didergek, gyenge vagyok....és ez tart egészen az esti lefekvésig...mitől van ez?
2009. febr. 6. 11:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

én 20 évesen minden éjszaka gondtalanul hazasétáltam a buliból, mielőtt lefeküdtem. Na jó, nem 10 órakor.:)

2009. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
én nem vagyok egybulizós fajta, az estéket a párommal töltöm otthon, beleférne egy gondtalan séta lefekvés előtt, amit meg is ejtettünk minden éjjel, amíg jó idő volt és nem fagytunk össze :( de mostanság nem szeretek kimozdulni a hidegbe
2009. febr. 7. 10:57
 13/18 anonim válasza:
Velem is ez történik, ha túl sokat alszom. Alvás nélkül nem bírom én se végig a napot, de nem alszok többet kb. 8-10 percnél. Épp csak elveszítem az eszméletem. Ennyi elég. Utána könnyen felébredek, s egész estig kitartok. De ha fél órát, vagy annál többet alszom, akkor sokáig én is rosszul érzem magam. Én mindig beállítom az órámat kb. 20 percre, mert azt az időt is bele kell számolnom, amíg elalszom. De már annyira megszoktam ezt a rendszert, hogy általában az óra csörgése előtt felébredek.
2009. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nekemis ugyanez van
2010. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
55%

Aludj nyugodtan egy kicsit délután, én volt már, hogy több órára is lefeküdtem és utána nagyon hatékonyan tudtam tanulni.

A délutáni alvás hozzáadódik az éjszakaihoz!

2011. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Kurucz Olivér válasza:
Srácok nagyon rendesek és segítőkészek vagytok, rengeteget segítettek Köszönöm én is!!! És tényleg jó érzés h nem csak én vagyk így vele , stresszes voltam az utóbbi időben de nem tudtam h ez miatt lehetett ez az alvászavar és fáradékonyság
2013. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Dani20026300 válasza:
Én 14 éves vagyok,és nekem is ez a problémám,és nagyojn zavar......Akkor is elalszok,ha nem is vagyok állmos,de ha felkelek,még szarabbul is vagyok. :/
2016. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
73%
35 éves vagyok, gyerekkorom óta ez van, már oviban sem aludtam délután. Nem szabad aludnunk délután, néha már félóra is kicsinálja az embert. Annak külön gratulálok, aki a házidokijától erre antidepresszánst kapott (előző válaszok), semmi köze a depresszióhoz, alkati kérdés, az utazási fáradtságot sem bírom jól, jet-lag, stb.
2016. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!