Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ébredek reggelente...

Miért ébredek reggelente szomjasan?

Figyelt kérdés
Minden reggel szomjasan, fejfájással ébredek, mintha másnapos lennék, miért van ez?
2011. okt. 12. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom eleve nem iszol eleget? Meg belegondolsz, órákig nem iszol, a szervezet meg hiányolja, főleg ha száraz, netán meleg helyen alszol. Ha nyitott szájjal szoktál, akkor kiszárad a nyálkahártya is.

Persze lehet komolyabb szervi oka is, de akkor nap közben is szomjaznál. Ha yg lenne, olvass utána, meg vizsgáltasd ki.

De reggelre mindig én is majd szomjanveszek. :D

2011. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cukorvizsgálaton voltál?
2011. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ez mosz kezdődött nemrég

naközben és esténként is szomjas vagyok, ezért sokat iszom, de a nagy részét meg kipisálom


egyébként mondták, hogy lehet hogy cukros vagyok

2011. okt. 12. 17:05
 4/5 anonim válasza:
Nekem is így kezdődött, később nem csak reggel, hanem máskor is nagyon szomjas voltam, és nagyon hirtelen megéheztem. Te nem tapasztaltad ezt? én kb fél éve cukorbeteg vagyok.
2011. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
éhséget még nem tapasztalok, de állandó szomjúságot igen
2011. okt. 13. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!