Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja fáj a bal bordám...

Pár napja fáj a bal bordám alatti rész, illetve változó helyeken, bele bele nyilal, sokat kell büfögnöm, ilyen aprókat, ez mire utalhat?

Figyelt kérdés
Anyu szerint az epém rendetlenkedik,a sok pici büfögés miatt én is erre gondolok.De az fájhat a bal oldalon a borda körül?Illetve van mikor a jobb oldalon is érzem,változó helyeken.Amúgy nem erős fájdalom,inkább enyhe.
2011. febr. 1. 11:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy 1 hete volt teljes labor vizsgálatom,ott minden rendben volt,picit a koleszterin volt magasabb,de a doki nem mondott rá semmit.
2011. febr. 1. 11:57
 2/3 anonim válasza:
Ugyanezek voltak a panaszaim. Fogalmam sem volt mi lehet. A koleszterinem picit magas volt. Elküldtek utána hasi ultrahangra és ott kiderült hogy pici epeköveim vannak pár darab. Nekem a hátam is sajgott és attól volt!!De nem hánytam és nem görcsöltem be ugy hogy "csak " az étkezésemet kellett teljesen megváltoztatnom és volt tíz kiló súlyfeleslegem, abból hat már lement és nincs gondom. Vigyázni kell és kaptam listát mit kell kerülni a kajáknál. Lehet kicsit elcsábulni de utána el kell egy időre felejteni pl. a káposztát!Remélem megtudod a probléma okát és tudtam segíteni!
2011. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Túlsúlyom nekem is van,most fogyózok 5 kg lement,de van még hátra kb 10 kg.Oda figyelek akkor,lehet elmegyek majd egy hasi uh- ra is.
2011. febr. 1. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!