Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van az hogy van egy kis...

Mitől van az hogy van egy kis állandó szédülés érzetem. A vérnyomásom rendben van, én inkább valami tápanyaghiányra gyanakszom, csak nem tudom mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kaja után nincs ilyenem, de szerintem cukros nem vagyok, mert kb 2-3 hónapja voltam sportorvosi vizsgálaton ahol ugye vesznek vizeletmintát és rendben volt minden. Ja és aludni is eleget alszom habár elég kókadt meg levert vagyok mostanában. Szóval mitől lehet ez? (Kajálni is kajálok és inni is iszok eleget)
2011. febr. 1. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szédülésérzetem nekem is szokott lenni. (Bár nekem úgy tudom alacsony a vérnyomásom... pl kávézás után nagyon szédelgek, vagy szó szerint majd elalszok.)

Orvosnál nem jártam, de megfigyeléseim alapján amikor keveset mozgok, akkor szédelgek többet, szerintem nálam MOZGÁSHIÁNY. Így télen például. Nyáron amikor sokat bringázok, futok, sietek..., akkor nem szoktam nagyon szédülni, csak a szokásos kávézás után. (Na pont emiatt azért a kávét kerülöm...)


Tápanyaghiánytól szédülni? (Kíváncsi vagyok mit mondanak erre mások!)

2011. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én súlyemelek, tehát nem a mozgástól van. Azért gondolom a tápanyaghiányt mert ez van hogy előjön és akkor tart pár napig, aztán elmúlik aztán megint előjön, megint elmúlik...=)
2011. febr. 1. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a helyzet, van mikor aránylag rendbe van minden, aztán egyik pillanatról a másikra elkezd alattam inogni a talaj... Nekem a vérkeringésemmel van valami cink, hidegben rosszabb a helyzet, nyáron egész jól megvagyok én is. A legrosszabb, amikor a melegről kimegyek a hidegre vagy fordítva, olyankor majdnem ájulás.
2011. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!