Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvászavarom van, egyszerűen...

Alvászavarom van, egyszerűen nem tudok aludni! Altatót nem szeretnék szedni. Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Csukd be a szemed, és számolj visszafelé egyesével 100-tól. Nekem ez bevált, már 60-nál alszom.
2011. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valamilyen gyógynövényes teát. Pl. macskagyökér, citromfű, de gyógyszertárban úgyis felvilágosítanak.
2011. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam is ezvan most, csak nekem mostanában lényegtelen mikor kelek, de amikor igy ellustulok és át akarok állni akkor a következöt teszem:

- Beállitom az ébresztöórát hogy 3-4 óra mulva keltsen, és egesz nap hulla vagyok, majd a "jó" idöpontban lefekszem és alszok mint a bunda

- megiszok 1-2 sört és alszok mint a bunda :D

2011. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el egyet sportolni, vagy úszni a délután. Az jól kifáraszt, utána úgy alszol majd, mint akit kupán vágtak. Én sem tudok aludni, ha nem vagyok lefárasztva agyilag és fizikailag.
2011. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jámbor Andrea válasza:
Ha sportolsz rendszeresen,akkor menj el pszichológushoz!Ha viszont nem sportolsz,tudom ajánlani az úszást!Pár óra úszástól én ahogy hazaérek szinte egyből elalszok.
2011. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen,rendszeresen - mindennap - sportolok naponta több órát is.köszi a válaszokat!:)
2011. febr. 12. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!