Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meddig bírja egy átlagember...

Meddig bírja egy átlagember élelem nélkül ha egyébként az egészségkárosodás mindenképpen elkerülendő? víz az van

Figyelt kérdés
A részletektől megkímélnélek titeket. A lényeg, hogy úgy néz ki, hogy most valameddig, nem lesz sem bevételem, sem -élelemhez jutási lehetőségem.
2011. febr. 3. 16:20
 1/6 anonim válasza:
ha jól tudom 2 hónap:)
2011. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

2 hónapig?!

Szerintem még egy hétig sem.

Ha a szervezeted felélte a tartalékaidat, utána egész egyszerűen összeomlik, elég annyi, hogy végképp leesik a vércukrod, a májad kilöki a tartalékait, szóval nem gondolom, hogy mindenki megéri azt a bizonyos csonttá soványodást és fokozatos elaszalódást, ami jellemző, ha nem bírja a szervezeted a megpróbáltatást, hamarabb meghalsz.

De nem legyél már ennyire elkeseredett és pesszimista.

Ha nincs is bevételed, illetve nem lesz, enni akkor is kell.Vmi megoldás csak van.Kríziskezelő központokban pl. ha jelentkezel, kaját, napi egyszerit legalább fogsz kapni.

Ha gondolod, írj privátot.

2011. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
77%

első vagyok:) Az egyén kondíciója és a szervezetben felhalmozott zsiradék határozza meg, hogy mennyi ideig élhet el valaki ennivaló nélkül.Akár 50 napon át életben maradhatunk ennivaló nélkül, de csak néhány napig víz nélkül.

úgyhogy kedves 2., nem beszélek butaságokat:)

szép napot!

2011. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy szóval se mondtam, hogy butaságokat beszéltél, csak az érveidet hiányoltam.
2011. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
értem, akkor bocsánat a kifejezésért.:)
2011. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 3. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!