Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyenge nyugtatót vegyek?

Milyen gyenge nyugtatót vegyek?

Figyelt kérdés

Szorongok, izgulok, pedig csak ülök, és semmi sem történik. Alvászavaraim is vannak.. Nehezen alszom el, és sokszor felkelek éjjel..

Mit vegyek?


15/L


2011. febr. 6. 14:40
 1/7 _|_ ;) válasza:
Valeriana az elég gyenge.
2011. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Én is arra gondoltam, csak hátha vannak még másfélék is, és akkor még válogathatok is :DD

Szóval várok még válaszokat:)

És amúgy szerintetek lehet az, hogy attól magas a vérnyomásom, mert így szorongok, és feszült vagyok?:S (kb 150/80 a vérnyomásom, pulzus 50)

2011. febr. 6. 14:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Atarax is gyenge


16/

2011. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. febr. 6. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegénykém, átérzem a problémádat, én is ilyesmivel küszködök. Én nyugtató teát szoktam inni esténként, különböző gyógynövényekből áll, gyógynövényboltban, gyógyszertárban és Rossman-ban is lehet kapni, nem egyből hat, pár hétig rendszeresen inni kell, de nekem tényleg bevált. Ezen kívül: langyos tej, fahéj és a levendulaolajnak is nyugtató hatása van. Lazító masszás, forró fürdő, a lényeg, hogy próbálj meg testileg is és lelkileg is ellazulni :)
2011. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sedacur Forte
2011. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
HOVA, de nekem is a Valeriana a tuti
2011. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!