Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szuleim kivanak ram akadva...

Szuleim kivanak ram akadva mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos a szuleim kivannak ram akadva mert kitettek egy clubbol azert mert az asztalunknal vlaki snuffot szivott (ezt hallottam) es a szuleim azt hiszik h az vlami drog v vlami.. en utanna neztem es nem.. 2x-3x kirpboaltam a cigit es anya megerezte itthon rajtam.. es azt hiszik a cigizek.. tudjak hogy szoktam inni bulikba olyanokat hallottak vlakiktol h reszegen hoztak haza meg h elaludtam bulikba.. es ezeket eggyaltalan nem igazak.. 15 eves vok.. vlaki segitene hogy most mit tegyek? nem engednek sehova! es nagyon kivannak akadva idezem szavaikat: "mi nem iennek neveltunk es egy ien fiuk lett akit lassan szegyelnunk kell" meg hogy olyan leszel mint mittom hogy majd kell fizessuk a buntetesidet a rendorsegen es folyton bajba kerulsz mindezt a barati koromre kenik akik 1 evvel nagyobbak nallam es kb egy masfel vagy ket eve vagyok veluk joban.. valaki segitene hogy mit tegyek most..?!
2011. febr. 6. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Tanul meg írni, mert így elég nehéz elhinni, hogy egyébként te egy rendes, jó gyerek vagy.

Amúgy meg 15 évesen még kipróbálni is ciki a cigit meg az alkoholt.

A szüleidnek igaza van.

2011. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* tanulj
2011. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha ez mind igaz amit leírtál, akkor menj oda hozzájuk üljetek le és beszéljétek meg ezt NYUGODTAN, értelmesen

Elmeséled nekik mit csináltál/mit nem és ha értelmesek márpedig miért ne lennének azok akkor reménykedj benne hogy hisznek neked. Ha nem is mondják rögtön hogy menj is sensation partyra de biztos enyhülnek egy kis idő után :D

Ha most hazudtál nekünk 1-2 dologban akkor csakis saját magad okolhatod.

2011. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem megoldható de ne menj olyan bulikba ahol szüleidnek van ismerőse ;) ha találkozol velük/látod őket, akkor meg mondd nekik hogy legyenek szívesek és "tusolják el a dolgot" (miniszterelnököknél ez beszokott válni)

amúgy énis rühellem a pletykás népet, de hálistennek felénk senki sem olyan :P:P:P

2011. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!