Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekem lesz de a parommal...

Gyerekem lesz de a parommal nem vagyunk hazasok, a szuleim azt mondjak adjam az en nevemet a babanak mert ez tul fiatalon tortent, Ti mit mondtok? Kapja meg az en nevemet? Meg emlitem hogy 17 vagyok de a babat meg szeretnem tartani

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 18:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha a párod is szeretné, akkor evidens, hogy az ő nevét kapja.
2011. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Hát attól még, hogy fiatal vagy, kapja csak az apja nevét.
2011. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem vagytok házasok, és nincs nálad apai elismerő nyilatkozat, akkor a te nevedre anyakönyvezik automatikusan. Persze később a párod a nevére veheti, de tapasztalatból mondom, hogy érdemes még időben elintézni.
2011. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
8%
Istenem nem bántani akarlak,de hova teszed a fejedet?17 évesen?? Nekem 3 abim volt,és nem bántam meg mert, nem volt mire,kire és hova szülni.
2011. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
A gyerek nevétől függetlenül a párod a gyermeked apja marad. Nem értem a szüleidet, hogy mit számit egy ilyen esetben a korod. Szerintem az apja nevét add a kicsinek. Remélem együtt maradtok örökre, de ha mégsem soha ne a gyereken keresztül zsarold a párod. A gyereknek szüksége van az apjára is.
2011. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 ava87 ***** válasza:
84%

Nem értem az összefüggést. A te korod, meg a baba névviselése hogy jön össze?

Döntsétek el ti, ketten. Ha a gyerekneveléshez felnőtt vagy, akkor egy ilyen döntés átgondolásához is az vagy, nem?

2011. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Tudom, hogy nem a válaszokra kell válaszolni, de a belem kifordul tőled 18:27... Agyatlan gyilkos liba vagy, és még büszke is rá, bárcsak maradtál volna inkább csendben. Nem szoktam ilyen gorombaságokat írni, de ez undorító, ne is haragudjon senki se. "Nekem 3 abim volt" már erre is van trendi cuki szó ? És még te kérdezed egy felelősséget vállaló fiataltól, hogy hova teszi a fejét???? Ásd el magad!!!

Elnézést kérek mindenkitől.

2011. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Szívemből szólt a z utolsó válaszoló!!!!!


A kérdésre a válaszom, hogy igen, kapja csak az apuka nevét a baba, ha az apuka aláírja az apaságit. Ha nem írja alá, akkor nem kérdés, hogy kinek a nevét fogja kapni. Nincs azzal gond, hogy 17 évesen szülsz, csak aztán legyen kitartásod is a gyerekneveléshez! Boldog babavárást és könnyű szülést Neked!

2011. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Ha belegondolsz, hogy a gyerek iskolába megy és tudni fogják, hogy a te vezetéknevedet hordja, rögtön összefoganak súgni a háta mögött, hogy na az anyját biztos felkoppintották és még a nevét se adta az apa. Ez nagyon kellemetlen.
2011. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
16%
Nem,tévedtek.Nem vagyok rá büszke és nem akarattal történt,és ha tudni akarjátok 1 pasitól volt az összes.De arra büszke vagyok hogy,nem tartottam meg és elértem amit a baba mellett nem érhettem volna el.
2011. aug. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!