Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nátha miatti folytonos orrfújá...

Nátha miatti folytonos orrfújás és orrfájás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Náthás vagyok, és ilyenkor folyton kell fújjam az orrom, holott szinte semmi nem jön. Ebből következőleg kipirosodott és nagyon fáj.


Mivel lehet megállítani ezt a "fújni kell de nincs mit" dolgot és hogyan lehet kezelni a fájó orrot?


2011. febr. 6. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Kend be az orrodat Neogranormonnal, vagy menj be egy drogériába, és vegyél valamilyen direkt erre való krémet. Orrdugulás ellen meg orrspray-t lehet ezerfélét kapni. Amúgy meg türelem, el fog múlni. Jobbulást!
2011. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az Orrkenőcsöt, patikában lehet kapni. Én a kipirosodott, fájó területet szoktam bekenni vele, gyorsan elmulasztja.

A dugulásra az orrspray-k tényleg jók, csak hozzájuk lehet szokni, úgyhogy 1 hétnél ne használd tovább. Lehet kapni mindenféle gyógynövényes meg sós vizeseket is, bár ezek inkább csak tisztítják kicsit az orrot.

2011. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!