Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért riadok fel? Hogyan...

Miért riadok fel? Hogyan oldhatnám ezt meg?

Figyelt kérdés

Ciklikusan előfordul, hogy felriadok este.

EZ általában, úgy fordul elő. hogy ha elalszok éjfél előtt, akkor felriadok hajnali fél 1 és 1 körül.

(annyi ha fent vagyok 12 negyed 1-ig, akkor reggelig alszok)

Szóval ha felriadok, akkor van hogy rosszabb, akkor melegem-és fázok egymás után másodpercenként.

Izzadok, kicsit ablakot kell nyitnom, és meginnom egy teát, tehát le kell nyugodnom....

A másik lehetőség (mint ma este is) felkelek, bár nem riadok fel durván és nem tudok elaludni......most fél 1-1kor keltem és fél 3 van :(

Egyszerűen becsukom a szemem és forog az agyam....az alváson gondolkozom, és talán attól is félek, hogy újra felkelek....nem tudom....

:(:(:(:(:(


Mi lehet a gondom, nem tudom....


(Most egyedül vagyok a koli szobámban, amit egyenesen utálok, a másik pedig, hogy sokszor szorongok mert nem szeretek itt lenni a koliban....

segítsetek mi lehet a gond....(


2011. febr. 7. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg is adtad a választ a saját kérdésedre. A szorongással van a probléma. Lefekvés előtt próbálj nyugtató zenét betenni. Az is megoldás lehet, ha lefekvés előtt egy órával már nem eszel semmit.
2011. febr. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Citromfű tea fél órával lefekvés előtt. :)
2011. febr. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nem eszek semmit lefekvés előtt, és a citromfű tea rendszeres barátom :)

Egyszerűen rám jön hogy a koliban nagyon nyugtalan vagyok, és ez kikészít.....teljesen....:(

Ma azt mondta nekem a barátnőm, hogy túl gondolkozok....érdekes nem mondott hülyeséget.

Ti milyen stressz oldási technikákat ismertek?

2011. febr. 8. 00:47
 4/5 Doruss ***** válasza:

Nem tudsz agykontrollozni?

Én nem tudok, de azt szoktam csinálni, hogy ha nagyon stresszes vagyok és nem tudom kikapcsolni az agyam, akkor lefekvés után lemegyek alfába, az olyan, hogy mondjuk 10től vagy többtől visszafele számolsz úgy, hogy közben fokozatosan kizársz mindent az agyadból. Gondolj valami szép, nyugodt dologra. Ez lehet valami egész egyszerű dolog is, például elképzelsz magadnak egy tavat és figyeled, hogy hullámzik, vagy egy rétet állatokkal, vagy valamit, ami neked tetszik, ami hozzád közelebb áll. A végén teljesen ellazul az agyad. Nekem ez általában bejön, Próbáld meg minden este ezt csinálni, lehet, hogy először nem lesz olyan hatásos, de azután lehet, hogy segít.

2011. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet a te esetedben se ártana egy alváslaboros kivizsgálás,hogy kiderüljön,mi az oka a rossz alvásodnak.Ez pedig gondolom az egész napodra rányomja a bélyegét.
2012. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!