Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon erős fejfájás esetén...

Nagyon erős fejfájás esetén mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a fejem már reggel óta és egyre csak rosszabb. Vettem be egy Cataflamot, de nem segített. Annyira fáj, hogy semmit sem tudok csinálni.
2011. febr. 11. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, bakter, ha a Cataflam se hatott, akkor Neked tényleg nagyon durva fejfájásod lehet! Valahogy aludnod kellene, de legalább is lefeküdni és pihenni, lazítani. Mikor vetted be a Cataflamot? Nem telt még el annyi idő, hogy bevehess még egyet? Ettél utána legalább pár falatot? Jobbulást!
2011. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hideg vizes zsepit tegyél a fejedre és feküdj le ,csendes, nyugis szobába.
2011. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hidegvizes borogatás, masszírozás, borsmenta tea ivása, feküdj le, csinálj magadkörül csendet, és próbálj elaludni.
2011. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a Cataflam helyett inkább 1 Algopyrint + 1 No-Spa-t javasolok, nagyon jól kiveszi a görcsös, erős, fejfájást ( saját tapasztalat ).

De nagyon jó még az Ibustar+No-spa párosítás is.

És pihenj le.

2011. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha még mindig itt gépezel: egyszerűen feküdj le aludni. Nincs már nagyon korán, reggelre kialszod magad :)

Esetleg ha van még erőd, akkor vegyél egy forró fürdőt.

2011. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nemsokára le fogok feküdni aludni, csak délután is aludtam 2 órát, így még nem vagyok fáradt :(

Nagyon jókat írtatok, ma már nem kísérletezek több gyógyszerrel, de legközelebb kipróbálom a No-spa, Algopyrint. Aranyosak vagytok :)

2011. febr. 11. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!