Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van itt még olyan rajtam...

Van itt még olyan rajtam kívül aki nagyon sokszor beteg?

Figyelt kérdés
Pedig elég vitamindúsan étkezem, szedek Béres cseppet, meg gyógyteákat is, de mindig van valami bajom. Lehet, hogy kisebb a tűrőképességem? Pl múlt héten felső légúti betegségem volt, szedtem rá antibiotikumot, vasárnap vettem be az utolsót, szerdán megint elkezdett fájni a torkom, rossz a közérzetem. Vagy lehet, hogy lelkileg nem vagyok rendben? Nálatok hogy van?
2011. febr. 11. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem most még az amugy jo immunrendszerü emberek is betegebbek.Sajnos annyi a beteg h hiába gyogyulsz meg kb ha tömegbe mész megint elkapsz valamit.Ráadásul van ez a megfázásos is meg a hasmenéses is,szóval nem iönnyü elkapni.

Persze lehet h nem olyan jo az immunrendszered.Most elkezdtem szedni bonolactot h erösitsem én is kicsit,de a pocinak is nagyon jó.Amúgy én is aránylag sok zöldséget gyümit eszek,de tényleg nem védenek annyira,amúgy meg lehet a betegségek is masszivabbak.Lehet ám h amiatt h szedsz bérest hamarabb vagy enyhébb lefolyású a betegség,csak azt nem nagyon veszi észre az ember.

2011. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig beteg vagyok, bár nekem az alapszervezetem is rossz.
2011. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A stressztől is legyengülhet az immunrendszer, így fogékonyabbá válik a vírusok "bekapására". Így kényszerítve pihenésre a testet - és az agyat is.
2011. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az antibiotikumok is legyengítenek. Állítólag az immunrendszer az egészséges bélrendszernél kezdődik. Az antibiotikumok tönkreteszik a bélflórát. Szedni kell probiotikumot, nem csak az antibiotikum szedése alatt, hanem utána is hetekig, akár hónapokig is. Kapszulás probiotikumot vegyél, ami a bélben fog kioldódni. És szedj multivitamint, C vitamint nyugodtan beszedhetsz napi 2ezer mg-ot is. Gyümölccsel, zöldséggel már nem jut be elég vitamin, ugyanis ezeket zölden szedik le többnyire. Állítólag egy életen át kéne szednünk a vitaminokat, ásványi anyagokat, mert a bőség ellenére éhezik a szervezetünk a sok műkajától.
2011. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!