Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 55 éves, alkoholista férfinek...

55 éves, alkoholista férfinek agyvérzése volt. Korábban is sokszor volt beteg. Miért nem vették észre?

Figyelt kérdés
Utána olvastam, hogy milyen sok előjele van az agyvérzésnek. Szinte hetente járt orvoshoz, miért nem vették észre és miért nem tettek valamit, hogy most ne kelljen majd' félévig kórházban lennie? Van esélye, hogy meggyógyuljon és jövőre megint visszaálljon a munkába? Eszméletlenül aggódom, hogy meghal vagy hogy nem épül fel már soha, mindemellett pedig ennél többet nem tudok... :'(
2011. febr. 25. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az agyvérzésnek sok előjele van, igen. De a legtöbbjüket az alkoholizmus nagyon könnyen leplezi.
2011. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tinker Bell ***** válasza:
91%

Kérdésben a válasz! Alkoholista! Ha valakinek önpusztító betegsége van, külső szemlélőként nem lehet ellene mit tenni. Csak akkor lehet rajta segíteni, ha azt önmaga is szeretné!


Ugye nem az orvosokat hibáztatod ezért?

2011. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert alkoholista. Az agyvérzése se véletlen volt ám, a szervezete romokban (mit gondolsz mért beteg állandóan), tünetek tucatjait produkálhatja.
2011. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

egyszer a saját fülemmel hallotam egy, jónevű doktornő szájából, amikor valakinek, a vonal másik végén lévő kollégájának azt mondta" útálom az alkoholistákat".

szóval nem, hogy segítenék őket, hanem megvetik, eltapossák, még, ha meg lehetne menteni akkor is.

pedig saját maguk között is van jónéhány, csakhogy ők nem kocsmáznak.....persze ilyenkor védik a mundér becsületét.

2011. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

"szóval nem, hogy segítenék őket, hanem megvetik, eltapossák, még, ha meg lehetne menteni akkor is. "


Bocs, de emellett a ritka primitív és ostoba kijelentés mellett nem tudok elmenni szó nélkül.

Az, hogy valakit utálsz és megvetsz az eü-ben nem azt jelenti, hogy akkor már dögöljön is meg és nem foglalkozol vele.

Ha ez így lenne a fél világ kihalt volna.

Én gyerekápoló vagyok és milliószor hoztak már be retkes, tetves, fogyatékos, agresszív stb gyereket akiknek a közelébe se mentem volna, mert a látványuktól rosszul voltam és mégis szívvel lélekkel ápoltam őket, mintha a saját gyerekeim lettek volna.

Az, hogy szerinted aki neked nem szimpatikus azt már rögtön el is taposnád és hagynád meghalni, az a te dolgod. Az eü nem ilyen (persze kivételek mindig vannak).

Ha ilyen lenne a kérdező apját se ápolnák fél évig kórházban hanem hagynák otthon.... Be se fejezem a mondatot.

2011. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a jelzőid Téged minősítenek....
2011. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Természetesen nem hibáztatom az orvosokat és tudom, hogy nincs rendjén, hogy alkoholista és hogy emiatt volt beteg annyira. Egyszerűen csak elképesztő módon rettegek, hogy soha többé nem lesz velem vagy nem lesz olyan, mint régen volt... És most teljesen egyedül érzem magam, mert senki nem tud megérteni... Mi lesz velem akkor, ha nem lesz nekem (ő sem)? Annyira fontos számomra... :'(
2011. febr. 25. 11:59
 8/11 anonim ***** válasza:

én pont az ellenkezőjét írtam, mint amit Te állítasz.

jó lenne, ha előbb figyelmesen végigolvasnál egy kommentet, mielőtt megnyilatkozol!

Szép napot !

2011. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kicsit úgy érzem, az én hibám... Néhány hete láttam, hogy mennyire nincs jól, mégsem segítettem neki... ...
2011. febr. 25. 12:02
 10/11 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! jobbulást a hozzátartozódnak és ne add fel a reményt.
2011. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!