Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ilyen rossz a közérzetem...

Miért ilyen rossz a közérzetem? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Rossz a közérzetem nagyon, olyan mintha mindjárt elájulnék, teljesen tompa vagyok, szédelgek, olyan mintha külön élném az életem a testemtől, valótlan minden szinte.

Mit tehetek ez ellen? Miért van ez ?

Kicsit szorongok is néha


2011. febr. 12. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne rágódj mindig a gondokon,abból úgyis mindig lesz.Egyél több gyümölcsöt,hogy legyen vitamin,és tornázz.
2011. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eszek sok gyümölcsöt, focizok is, de néha rámtör az ilyen hülye érzés. főleg délelőtt, nehezen indul a nap emiatt.
2011. febr. 12. 10:55
 3/8 anonim válasza:
Próbálj megszabadulni a gondoktól, kevesebbet gondolj rájuk. Járj sportolni, mondjuk táncolni, futni, edzőterembe, stb, az a lényeg, h mozogj, hetente 2szer, 3-szor. Egyél sok gyümölcsöt, fordíts időt magadra, mondjuk nézz meg este egy jó filmet, egyél közben valami finomságot. Relaxálhatsz is valami klasszikus zenére, ezt úgy csináld, h lefekszel a földre, persze tegyél egy takarót magad alá, és a lábad tedd fel az ágyra, h derékszögben legyek a lábszárad a comboddal, és a combod a testeddel, elvileg ez a tetshelyzet segít ellazulni. Remélem segítettem :D De jön a tavasz napsütés, jobb kedved lesz :)))
2011. febr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Derealizáció, deperszonalizáció is előfordulhat szorongás, kialvatlanság miatt.


Ez olyan érzés, mintha az egészet álmodnád, vagy mintha nem is te lennél az, aki beszél, mozog, cselekszik.


Hogy megszüntesd, előbb a kiváltó okot kell kezelni. Ne szorongj, ne pánikolj, ne stresszelj, meg aludj eleget.

2011. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, tanácsokat :)

Hát igen mostanába elég feszült vagyok sajnos, megpróbálok ellazulni.

2011. febr. 12. 11:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Lazulj! :)

Ha teheted, menj ki a szabadba, itt nálunk szépen süt a nap. Vigyél esetleg egy könyvet, meg egy csésze teát mellé, és hallgass valami jó zenét is.

2011. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát itt be van borulva, és fúj nagyon a szél :S:) de azért kössz :)
2011. febr. 12. 11:47
 8/8 anonim válasza:
Én sem érzem jól magam már egy hete, a doki azt mondta egy vírus miatt van... diétát ajánlott, próbálom betartani. Nekem néha hányingerem is van a szédülés mellett. Citromot kell enni, nagyon sok C vitamint, erősíti az immunrendszert, sok gyümölcsöt meg zöldséget! Emellett én Eurovitet is szedek
2011. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!