Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülés, mitől lehet?

Szédülés, mitől lehet?

Figyelt kérdés

ez már a 3. nap, amikor úgy érzem, hogy lök a fejem.

Tavaly is volt ilyen tünetem, akkor a háziorvos, neurológus és szemész sem talált semmi rendellenességet.Akkor mondjuk rosszabb volt, mert ha becsuktam a szemem, szó szerint forgott velem a világ, nem tudtam egyedül közlekedni, mert mentem neki mindennek.

Jelenleg azért stabilabban állok, félek becsukni a szemem,félek az alvástól, mert akkor felfordul velem a világ is.


Volt már valakinek hasonló tünete?Hova ment vele, hol tudtak/tudnak segíteni?

Gerincproblémától szédülhet az ember?


28/N


2011. febr. 15. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:

vérnyomásod nem esett túl le?

cukrod?


nekem ez a kettő váltakozik amitől szédülök rendszeresen


ezeket mérd meg először,ez a leggyakoribb

2011. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kimerültség, vitaminhiány. Alacsony, vagy magas vérnyomás.

Nyaki gerinc meszesedése.

Bizonytalanság (érzése) az életben.

2011. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom megmérni, nincs mérőm, gyógyszert szedek rá, mármint a magas vérnyomásra, így nem szabadna neki magasnak lenni.
2011. febr. 15. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor ott a probléma


a gyógyszer valószinű már nem jól van beállitva

menj vissza a dokihoz,valószinű más adagot kell majd rá szedned

2011. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
majd elalszok sokszor, mindig azt érzem fáradt vagyok
2011. febr. 15. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nekem is gyakori. Évente 2-3 alkalommal fordul elő, olyan kor két napig szinte csak fekszem, majd egy hétig mint az őszi légy, olyan vagyok.


Nekem azt mondták, hogy az egyensúly szervbe bekerülő vagy levált apró mészszemcse okozza ezt. Tanultam rá egy műfogást, amitől pár órán belül elmúlik vagy azonnal! Egy neurológus tanította be a mozdulatot a férjemnek, ő tudja megrántani a fejem megfelelően.


Szörnyű, utálom hogy ilyen nyomi vagyok... De ez van.


Sok folyadék is segít.

2011. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi ezúttal többet iszok, a vérnyomásommal minden rendben, barátnőm elhozta a mérőjét, így nem azzal van gond.Jó lenne ismerni ezt a fogást, amit mondasz.
2011. febr. 15. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!