Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Én pánikbeteg vagyok?

Én pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg lennék? Állandóan attól félek, hogy rákos vagyok, vagy szívrohamom lesz, stb. Az egész abból indul ki, hogy a barátaim körében 2-en is vastagbél rákosak lettek és egy ismerősöm, pedig daganat miatt sajnos meg is halt, pedig 23 éves volt csak. Minden nap attól rettegek, hogy meghalok :( Állandóan azt lesem, hogy van-e valami tünetem :( Megyek is kivizsgálásra, mert már úgy érzem, nekem is problémáim vannak, de nagyon félek, bízok benne, hogy nem találnak semmit nálam! Megörülök, mit tudnék csinálni? Vagy majd az idő segít, ha már nem lesznek ilyen frissek ezek az események, akkor elmúlik? Nagyon kivagyok!
2011. febr. 15. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

inkább csak hipochonder, ha másnak volt az nem azt jelenti, hogy neked is kell legyen vagy lesz


itt olvashatsz erről: [link]

2011. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez is egy betegség,hogy beképzeled magadnak a betegséget de ez nem pánikbetegség az teljesen más én tudom mert én pánikbeteg vagyok!Menj el ideggyógyászhoz sűrgőssen!
2011. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hipohonder. inkább erre utalnak azok amiket leírtál. vigyázz, mert ha magadba beszéled, bizony lehetnek problémák. Ne foglalkozz ilyenekkel, ez hosszútávon nem vezet jóra.
2011. febr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezt még nem nevezném hipochonderségnek. Csak azért lehetsz nagyon megijedve, mert mélyen érintett az, hogy baráti körben ilyen fiatalon lettek rákosak és ettől félsz. Ha elmész orvoshoz, kivizsgál és megnyugtat, hogy minden rendbe akkor már nem lesz semmi gond. Akkor lesz gond, ha már azután is, hogy az eredmények is kimutatják, hogy nincs gond és mégis azt gondolod, hogy mondjuk szívrohamot kapsz. Na az már egy kisebb pánikbetegség. Legalább is saját tapasztalatból mondom, mert én 18 évesen voltam úgy, hogy féltem, szívrohamot kapok, pedig elmentem orvoshoz és megmondta, hogy semmi bajom...
2011. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyébként már attól is félek, hogy bemesélem magamnak és a végén kialakítom magamban, ahogy az egyik válaszoló írta. Azt hiszem a legjobb, ha mihamarabb lemegyek a dokihoz, hogy megvizsgáljon és akkor megnyugszom. Csak ne legyen semmi gáz, majd írok.
2011. febr. 16. 07:19
 6/7 A kérdező kommentje:
sziasztok! Jól vagyok :) Kiderült, hogy egy belső aranyér okozza a problémákat.
2011. febr. 19. 09:15
 7/7 Piciregica válasza:
milyen panaszokat?attól képzelted be a dolgokat?
2011. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!