Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel tudom elősegíteni, hogy...

Mivel tudom elősegíteni, hogy nagyobb legyen a magasságom?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a korom létére 15 évesen 165 cm körül vagyok, és nekem ez kínos mert valahogy zavarban érzem magam, ha olyan társaságban vagyok, ahol mindenki magasabb nálam.


Szóval csak egy tipp vagy valami is, hogy gyorsabban nőjek, vagy 1-2 cm-el nagyobb legyek, sokat segítene, köszi!


15/F


2011. febr. 19. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Táplálkozz egészségesen, sok gyümölcs, zöldség, fehér húsok. De ez is csak a genetikádból tudja kihozni a maximumot. Nézd meg a fatert, nála 1-2-3 centivel leszel kb. magasabb felnőtt korodra.
2011. febr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aha, sajnos genetikán múlik, hát olyan 2-3 centivel vagyok kisebb a fateromnál, meg a muterom sem olyan magas.


Mostanában gyakran eljárok kondizni, talán ez segíthet, sok fehérjebevitel, meg ahogy írtad egészséges táplálkozás, köszi!

2011. febr. 19. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:
A kondival csak finoman. A nagy súlyok a növésben lévő csontoknak nem igazán tesznek jót.
2011. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

finoman, de következetesen és lassan a súllyal, nagy szériaszámokkal.Napi 1 Ca-D3 SANDOZ tabl,folyadék.

Legenda, de van, h. a sok sex hormonálisan besegíthet.

2011. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!