Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok fáradékony...

Miért vagyok fáradékony délutánonként?

Figyelt kérdés
Minden délután annyira fáradt vagyok iskola után, hogy le kell feküdnöm aludni. Ezért éjjel 23-24 óra között vagyok kénytelen lefeküdni aludni a reggeli 5 órás kelésem mellet.
2011. febr. 23. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

velem is ez a helyzet :/

ki kellene találni valami más kisebb programot az alvás helyett

2011. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sportolj. Mozogj. Az energizál.
2011. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy nem fekszel le aludni du., hanem mondjuk este 9-kor már lefekszel, így 8 órát tudsz aludni, és mint tudjuk, az éjszakai alvás a legpihentetőbb mind közül.
2011. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézess vérképet. Velem is ez volt 1-2 hónapig, aztán anyukámnak elege lett abból, hogy mindig fáradt vagyok, nem tudok csinálni semmit, nem tudok tanulni, stb, mert ahogy hazaértem a suliból, egyből bedőltem, 7-kor felkeltem, hajmosás fürdés stb, és 9-től újra aludtam, reggel 6-ig, és ugyanolyan fáradt voltam...


Na szóval kiderült, hogy nagyon vashiányos vagyok, a normális érték 12-nél kezdődik, nekem meg 1,5 körül lett.

1 éve szedem a vastablettákat, elég már 6-7 óra alvás, nem hullik a hajam, stb, bár még mindig csak 8 körüli a vasam.. :(


15/L

2011. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Vashiányom biztos nincs, mert 1-2 éve kicsit sok volt belőle nekem.


Sportolni meg nem tudok, mivel állandóan havazik és nagy a hideg, de a hó nem elég nagy ahhoz, hogy bármilyen téli sportot űzzek.

2011. febr. 24. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!