Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lagymatag vagyok, kedvetlen....

Lagymatag vagyok, kedvetlen. Milyen élénkítőt használjak? (koffeinen, mozgáson kívűl-megvan) NE akarjak mindig aludni délutánonként.

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. táplálékkiegészítőkre(pl.lipo6) vagy kevésbé legális is (adipex), de azért nem spurizni. Energiadús, motivált akarok lenni. Tapasztalatokat is szívesen fogadok
2011. jún. 2. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjad a mesterséges cuccokat, csak tönkretesznek, a legjobb energizálók a zöldségfélék egyél belőle sokat meg gyümölcsből, nekem mondjuk a reggeli sport sokat segített 40-60 perc testmozgás reggel és le se lehet lőni estig :D
2011. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csináltass vérképet, aztán szedd be az orvos által felírt vastablettát.
2011. jún. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, egyszer kijött már a vashiány,de azt mondta erre nem kell gyógyzser, csak egyek vastartalmú ételeket...
2011. jún. 4. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!