Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szoritó érzés mitől lehet a...

Szoritó érzés mitől lehet a fejben?

Figyelt kérdés
Olyan furcsán fáj,szorit,mintha nyomás lenne benne, néha a fülem is zúg,cseng,zsiborog.Volt már ilyen valakinek?Néha a nyakam is olyan merevnek érzem,ha forgatom,recseg,ropog,össze függhet ez ezzel a fura fejfájással?Pár hónapja tart,volt labor vizsgálatom,ekg,minden rendben van.Az orvos frontin 0,25mg-t irt fel,azt szedem napi 1 szemet,de pár napja e mellett is érzem.
2011. febr. 25. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, elvileg el vannak meszesedve a csigolyáim.
2011. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem annyira veszélyes?
2011. febr. 26. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem halálos, ha erre gondolsz, de nem árt kezelni, hogy ne rosszabbodjon. Rosszabbodás alatta azt értem, hogy én már pl. szédülök is és a látásom is romlott, volt hogy egy évig nem éreztem a jobb combom. (nyomás alá kerülhetnek különböző idegek, amik a nyaknál futnak) Ezzel nem ijesztegetni akarlak, épp ellenkezőleg, ha ilyeneket tapasztalsz ne ijedj meg, nincs komoly baj, még ha úgy is tűnik. Gyógytornát és fizioterápiát szoktak javasolni, én a porcerőt is szedem.
2011. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah, még annyi, hogy lehet, nálad nem is meszesedésről van szó, csak egyszerűen az izmaid vannak letapadva, azért érzed merevnek a nyakad, egy alapos masszás lehet, hogy pillanatok alatt újjá varázsolna. :)
2011. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kedves vagy!Jobbulást!
2011. febr. 27. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!