Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőktől kérdezem. Nektek...

Nőktől kérdezem. Nektek nagyon fájt az első szexuális kapcsolat? 16 éves lány vagyok. És nagyon félek h annyira fog fájni h sírok.

Figyelt kérdés
Van egy barátom 18 éves és ő már nem szűz. 3 hónapja vagyunk együtt és én szűz vagyok ugyebár. eddig még csak pettingeltünk. Mindig miattam hagytuk abba. (mármint levenni az alsóneműt.) Az első hány alkalom fájdalmas?
2011. aug. 21. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fogsz belehalni, ha óvatos a barátod, nem fog fájni. Én is 16 évesen vesztettem el. Nyugi:) Bármi kérdésed van, írhatsz privit is. 18/L
2011. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
van akinek nem fáj,nekem nagyon fájt. ujjal is elveheti így biztos fájdalommentesebb.és még utána kb. 1hónapig fájt nem is értettem miért szeretik az emberek a szexet,aztán rájöttem.
2011. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első nem fájt annyira, de utána vagy 1 évig iszonyatosan mindig az elején. Pedig az én barátom tényleg nagyon óvatos volt mindig. De volt, hogy elsírtam magam. Nekem amúgy a mai napig fáj egy picit amikor beteszi, de most már csak 1 mp-ig kb. utána jó. De barátnőim mondjuk azt mondták hogy a többi alakalom nem fájt már nekik. Szerintem ember függő, bár én a mai napig nem tudom nekem miért volt ez, semmilyen szervi problémám nincs pedig. 20L
2011. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyéni, gondolom az eletkortol es a szuzhartya alakjatol és rugalmassagatol is fugg, attol, hogy elszakad-e vagy megtagul. Amig iylesmi aggaszt a szexualis elettel kapcsolatban, biztosan allithatom, hogy nem szabad lefekudnod senkivel. A vágy olyan őrűlt fokára kell jutni, amikor eszedbe sem jut a szuzhartya.:)

Én 25 eves voltam es szerintem nem szakadt el, és az első 5-10 alkalommal még lehetett érezni, hoyg utban van. Azutan amikor nem szexelek, akkor visszaszukul. Ha egy nagyobb atmeroju futyivel "talalkozom", mint korabban, akkor ugyanugy tagit rajta, mint az elso futyi az elso alkalommal. Inkabb izgalmas, mint fajdalmas.;)

2011. aug. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fájt az első, de azért sírni nem sírtam csak közöltem hogy ne húzza sokáig mert nem jó:) Annyira nem örült neki a barátom, de ez az igazság. Utána 1-2 alkalom még rossz volt, de az már nem fájt.
2011. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mihez hasonlítanátok a fájdalmat?
2011. aug. 25. 01:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Mint irtam, en nem fajdalomnak ereztem. Amolyan feszites, ugyanolyan, mint ahogy a záróizmaidat is szétfeszíti a fütyi. Pont olyan.

Mintha egy befottesgumi lenne a huvelyedben, és az nyúlna, tágulna.:)

2011. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!