Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez miért lehet? Lassan egy...

Ez miért lehet? Lassan egy hete úgy érzem, hogy nagyon ver a szívem. Főleg az éjszaka kellős közepén nagyon kellemetlen.

Figyelt kérdés
Olyan, mintha izgulnék vagy mozgáshiányom lenne. Elvileg egyik sem áll fenn. Egyik ismerősöm szerint lehet szívritmuszavar. Remélem, nem...Légyszi olyanok válaszoljanak, akik szakértők vagy előfordult velük ilyen. Egyébként 16 vagyok.
2011. febr. 27. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Van a családban szívbeteg? Nekem is szokott ilyen lenni régebben. Mivel az egész családom szívbeteg-addig úgy tűnt, hogy én nem- azonnal gondoltunk, hogy ritmuszavarról van szó.

Ha nem múlik, menj vele orvoshoz mindenképpen.

2011. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem gyakori a családban a szívbetegség. Egyébként reggel anyuval megnéztük a pulzus számomat, teljesen normális volt.
2011. febr. 27. 18:46
 3/6 anonim válasza:
Nem vagy stresszes mostanában,talán izgulsz valamiért általában? Ezek lehetnek a pánikroham tünetei,de ne ijedj meg nem biztos ,hogy állandósul.Menj el a körzetihez és vizsgáltasd meg a szívedet.EKG-szív ultrahang.Amennyiben nem találnak semmit és ne találjanak ,akkor pánikroham.Ez akár beszélgetésre is elmúlhat,nem kell azonnal nyugtatót bevenni.Fiatal vagy még hozzá...
2011. febr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A pulzus számodat akkor kell ellenőrizni,mikor ezek a tünetek vannak.
2011. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy kicsit feszültebbnek érzem magam mostanság, de fogalmam sincs, miért. Nem lenne rá okom. Egyébként szinte egész nap bennem van ez, bár igaz, hogy nem olyan erősen...
2011. febr. 27. 19:10
 6/6 anonim válasza:
Sajnos a feszültségnek nem mindig érezzük a miértjét.Én szerintem pánik roham...Beszélj a háziorvosoddal,talán Ő is elbeszélget veled és nem kell tovább küldenie..Biztos jó az édesanyáddal a kapcsolatod beszélgess vele a feszültségedről,a dolgaidról.Lehet,hogy ez is elég lesz.A problémáknak a legjobb gyógyírja a beszélgetés !!!
2011. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!