Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más se tud aludni éjszaka és...

Más se tud aludni éjszaka és kellemetlen néha fáj, ha oldalra kell fordulni?

Figyelt kérdés
16hetes
2011. szept. 24. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

hát sajna nekem 2 választásom van

jobb oldal- bal oldal

máshogy nem is megy :)

36hkm

2011. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30 hetes vagyok, sosem fejtem el a szülés utáni első hason alvásomat:)Kis híján sírva fakadtam az örömtől.Most is ez éltet,hogy megint lesz ilyen:)Gondolhatod milyen jól alszom...
2011. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem elkeseríteni akarlak, de én is pont úgy vagyok, mint az első. 36 hetes és ez nem választási lehetőség :( Nagyon durván fáj már mind a két oldalam, csípőm, hátam, derekam, térdem, forgóm. Szerintem én is sírva fakadok, ha már végre újra hasra fordulhatok.
2011. szept. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én szülés után meg a nagy melleimtől nem tudtam aludni:)

Kitartás, lesz ez még rosszabb is!

Én egyébként úgy aludtam nagy hassal, hogy az oldalamra fordultam, a szoptatós párnát a hasam elé/alá tettem, és arra felhúztam a térdem. Istenieket aludtam úgy!

2011. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nos, igen, de nem 16 hetesen. Később kezdődött, de amióta nem megy a hason alvás, minden rossz. A térdeim-bokáim közé párna kell (pedig természetesen is ki vagyok párnázva), háton már fulladok. A megfordulás egyik oldalról a másikra rémálom, és több mozzanatos mozdulatsor, fájdalmas és dühítő. Ráadásul álmatlanság idején még jobban bosszant. De kitartás, szülés után megszűnik minden!
2011. szept. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok és örülök, ha néhány órát tudok nyugiban aludni. Mostanában már fél 6-kor a tv előtt ülök, mert annyira fáj mindenem, hogy nem tudok tovább aludni.
2011. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

39+1 hkm vagyok...más jo ideje nagyon rosszul alszom éjjelente,a fájdalmak miatt...de az elmult 1 hétben még annyite sem...már hulla vagyok,pedig jol esne 1 kiados alvás szülés elött.Fél oránként járok éjjel pisilni,és amikor felállok,olyan mintha kiakarna szakadni a hüvelyem..

Kitartást,nem akarlak elkeseriteni,de lesz ez még rosszabb is..

2011. szept. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mindig is hason aludtam, mióta elkezdett nőni a hasam próbáltam oldalt feküdni, bal oldalra főleg, azt halottam az jobb, de egyszerűen nem megy!Kényelmetlen, fáj, nyom, nem jó!

Így mai napig hason alszom, eddig semmi baj nem lett belőle!


18 hkm

2011. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!