Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este óta (éjszaka...

Tegnap este óta (éjszaka tudtam aludni) enyhe menstruációs görcseim vannak (nem is nevezném görcsnek) csak kellemetlen! Elég sokszor kinyomja a baba magát és kemény a hasam! Ma meg fájdogál a derekam, de csak fájdogál! Mi lehet?

Figyelt kérdés
Orvoshoz jövő csütörtökön megyek!Uh-án kedden voltam,koponyafekvésű a baba és kicsit nagyobb a koránál,minden rendben van!A közérzetem sem a legjobb,szédelgek néha!Csak nem a szülés?34+3hetes km
2010. jan. 14. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia,hát amit írtál az hasonlíthat vajúdáshoz és azért nálad ez még korai lenne.Szerintem hívd fel a dokidat beszéld meg vele.Miből tart,hogy megnézzen.Jobb lenne annak a babának még egy kicsit odabent.Pihenj sokat!
2010. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetnek jósló fájások is.
2010. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szólj orvosnak, ez vajúdás is lehet.Nekem is volt rögtön bent is fogtak visszatartáson.
2010. jan. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen lightos, és nem erősödik, nem sűrűsödik, hanem pihenésre, meleg fürdőre vagy zuhanyra enyhül, akkor csak jósló, ami ilyenkor már normális. De ha aggódsz, telefonálj vagy menj el orvoshoz.
2010. jan. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is azt hiszem, hogy ezek jóslók. Megemlítheted a dokinak, az enyém nem foglalkozott vele, úgy látom, szerinte már bármikor szülhetek:-) Viszont arra felhívta a figyelmem, hogy csak akkor menjek kórházba, ha baj van, pl. vérzek, elfolyt a magzatvíz, vagy a fájások erősek és sűrűek, mert ha előbb megyek ugyan haza nem engednek. A jósló fájások pedig hetekig is eltarthatnak.

NEm sokára menned kell úgyis NST-re, majd ott kiderül, hogy mennyire érzi jól magát a baba, és mennyire vannak összehúzódások. Én tegnap voltam először. Nekem most pihennem kell és magnéziumot kell szednem, mert vannak összehúzódások, és a dokim most 4 napig nincs itthon....de egyébként más kifogása a szülés ellen nem volt.

Minden jót!

(35+6 hetes mami)

2010. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2010. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm jól!mocorg a baba,és most nem fáj annyira!kiváncsi leszek az éjszakára mindig attól félek a legjobban!köszönöm,aranyos vagy hogy érdeklődsz!
2010. jan. 14. 17:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne félj én minden rendbe lesz!!

Enn

2010. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!