Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi baja lehet a férjemnek?

Mi baja lehet a férjemnek?

Figyelt kérdés

Három héttel ezelőtt hazahozott egy náthát, amivel valószínűleg ping-pongoztunk is. Némi orrfolyás, torokkaparás, durvább köhögés és nagyon erős levertség, kb. két hétig mindkettőnknél - én egy héttel korábban kezdtem, majd jött ő is.

Elvileg már meggyógyult, majdnem két hétig itthon is volt, sokat pihent. Nem aludt itthon, de már kora este mondta telefonba, hogy amint hazaért lefekszik aludni.

Most hívott, kb. 13 órát aludt, nemrég tudta annyira összeszedni magát, hogy elinduljon dolgozni. Köhög, nagyon folyik az orra, fáj mindene.

Szerinte a tegnapelőtti edzés tett be neki. Viszont én is ott voltam, kivételesen nem volt annyira megterhelő, nekem még izomlázam sincs, pedig ugyanazt csináltuk.

Néhány hete volt már vérvételen a folyamatos fizikai levertség, fáradtság miatt. Semmi rendelleneset nem találtak nála.

A nátha alatt elég nagy mennyiségben szedett C-vitamint is.

39 éves, amúgy egészséges, így fogalmam sincs, hogy mi okozhatja ezt a betegességet. Már több szakorvosnál járt, soha semmit nem találtak nála. Egyedül a fül-orr-gégészeten mondták, hogy a manduláját érdemes lenne kivetetni, mert gyulladás-gyanús. Ez a műtét áprilisban lesz esedékes.

A mandulája nem lehet, mert azt a vérvétel kimutatta volna pár héttel ezelőtt (gyulladást jelző értékek a vérképben.)


Milyen vizsgálatra lehet még elküldeni? A vérvétel volt az "utolsó remény", de ugye ott nem találtak semmit.


2011. márc. 2. 10:08
 1/2 gliadin válasza:

Szia


Szerintem, korai volt a munkába állás.

Legyengült az immunrendszere,megfázással indult de szerintem influenza lett a vége.

Láza van?

2011. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Láza nincs, de felhívattam vele az orvosát, hogy mégse én diagnosztizáljam laikusként. A doki azt mondta, hogy valószínűleg a 300 náthavírusban most bekapott egy újat, az előző meg eléggé megroggyantotta az immunrendszerét, ezért is tudta elkapni.

Mondjuk ennek alapja is van, mert szinte mindenki taknyos a munkahelyén.


Most várom, hogy én mikor kapom el ezt is :)

2011. márc. 2. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!