Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene baja van most a férjemnek? Főleg férfiak véleményét várom!

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt beszélgettünk, és megjegyezte finoman, hogy egy kicsit elhagytam magam. Öt hós a lányunk, és én beleestem a kismama csapdába. Nincs idő magamra.

Gondoltam egyett (délutános volt) mikor átjött a barátnőm (az egyetlen, ráadásul két hónapja nem láttam), rábíztam a kicsit, és összeraktam magam. Borotválkozás, hajbelövés, smink.

Ráadásul múlt héten elment a tejem végleg, úgyhogy előkotortam a régi szép melltartóimat, csinos ruháimat.

így vártam haza.

Először meglepődött, és megkérdezte, miért vagyok kisminkelve. Mondtam, hogy foglalkoztam egy kicsit magammal.

Először poénkodott azon, hogy hú, biztos szeretőm van, viccelődve visszaszóltam, hogy persze, egyszerre hatan vágtak partiba.

A vége már az lett, hogy én a barátnőm miatt kifestem magam, neki nem, mással többet vagyok, mint vele.

Rákérdeztem, hogy a babára gondol-e, de nem.

Hragszik rám. De miért?


2011. márc. 4. 21:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Úgy érzi elhanyagolod őt, szerintem foglalkozzatok egymással többet.
2011. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hat eldonthetne, mit akar?! Bar szemeleyes velemyem szeint tenyleg csak elhanyagolva erzi magat, meg kanos. Legkozelebb egy szal szexi haloingbe vard, bonsd a fotelba es add neki az onzetlen figyelmed :P
2011. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ez volt a tervem tegynapra.

amúgy heti három szex van.

2011. márc. 4. 21:48
 4/17 anonim ***** válasza:

Hat akkor nem tudom, milyen volt elotte a kapcsolat?

Fel volt o keszulve a gyerekre stb?

Mert a gyerek nem osszehozza az embereket, hanem epp ellnkezoleg, kozejuk all, igy, ha nincsenek ra felkeszulve, nem varjak mindketten, akkor a kapcsolat halalra van itelve.

Intezd ugy, hogy tobb idot tolthessen a gyerekkel, meg amugy eleg szar, hogy nem reg szultel es ilyeneket beszol, en is elengedtem magam, de en vettem eszre, a parom sosem szolt erte. Bar mind masok vagyunk, ez nem mervado.

2011. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

kb két-három órát babázik. Imádja a lányunkat.

Felkészülni? Fel lehet? oké hogy pelus meg éjszakai kelés...

2011. márc. 4. 21:59
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor a kapcsolatal lesz a problema sajnos :( Ellaposodott, elmuloban vannak az erzelmek, gyors fel kell razni (3 szex hetente, az jo, de nem eleg, az csak testiseg, kellenek az erzelmek, mint amikor anno csak ketten voltatok)
2011. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én mint férfi annak örülnék a legjobban, amikor haza értem a melóbol hogy jól telezabálhassam magam valami húslevessel utána a feleségem otthoni ruciban,lehetőleg cica nadrágban jól lesz.opjon vacsi után. Hidd el ez be fog válni. :)
2011. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

22:02 TE normális vagy? Ez a Hölgy most hozott a világra egy csöppséget te meg ilyeneket írsz, hogy ellaposodott a kapcsolat!? Istenem ennyi hülyét...


Kedves kérdező!

Szerintem egyszerűen csak nem tudta hogyan is kezelje az érzelmeit ezért inkább védekező támadásba lendült át. Félreértés történt és ha ezt amit ide leírtál neki is elmondod akkor talán felfogja a történteket. Az ember mond néha böszmeségeket de előbb-utúbb rá jön a hibáira. Remélem azóta már rendeződtek a dolgok közetetek.

2011. márc. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Azóta is azon van, hogy megcsalom! Komolyan, folyton ezzel idegesít!

Pedig nincs másra szükségem, szeretem, de eléggé elcseszi a kedvét az embernek, hogy folyton a "másikról" érdeklődik.

Ma hülyeséget csináltam, mert a fejéhez vágtam hogy: Tudod mit?! Akkor behapsizom, csakhogy igazad legyen.

Soha nem adtam okot arra, hogy féltékeny legyen rám. De fáj az, hogy indokolatlanul bizalmatlan.

2011. márc. 6. 20:45
 10/17 anonim ***** válasza:
tegnapelőtt 22:10-nél a pont
2011. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!