Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Arcüreg gyulladás? Vissza...

Arcüreg gyulladás? Vissza kellene mennem?

Figyelt kérdés
Voltam a háziorvosnál, fáj t az arcüregem meg köhögtem, szerdáig kiírt, és mondta h menjek vissza csütörtökön ha még midnig fáj.. Ha megütögetem az arcom akkor fáj, és egyébként feszül, az orrom nem folyik nem dugul, viszont érzem ahogy hátul csorog a válladék:S Ez akkor arcüreg gyulladás?:O Vissza kéne mennem holnap?
2011. márc. 2. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod,hogy felszúrják s gégészeten és ők pucolják ki, akkor menj vissza.

Nem ártana fújni az orrodat, rendszeresen.és orrcsöppet használni.

Sokat segít, ha masszírozod az arc azon részét és folyamatosan masszírozod az orr felé.Ez beindítja a folyamatot.

2011. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
... és kamillával is inhalálj!
2011. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fújom az orrom csak nem jön belőle semmi:S Meleg sóval borogattam eddig.. de akkor holnap visszamegyek.
2011. márc. 2. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza,és tényleg jó tanács amit írtak előttem.Nekem mindkét arcfelemen betokosodott a váladék,mert nem akart kijönni hiába fújtam. Na éld át amit én amikor szó-szoros értelmében kikaparták..Borzalmasan fáj!!!
2011. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Javítok.. Nem NA hanem NE éld át...
2011. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az van, éppen most. A múlt héten pénteken keltem fel a tüdőgyusziból és mindjárt utána lett arcüreggyulladásom, iszonyú fejfájással, folyadékkal az arcüregben. A gégész Cifran-t írt fel, naponta 5x orrcsepp, 3-4 x infralámpázás...
2011. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben.. Köszii a válaszokat(:
2011. márc. 2. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!