Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 1 hete fáj a fejem, szinte...

1 hete fáj a fejem, szinte állandóan, már csak ezen jár az agyam is, nem használ a gyógyszer sem, mit tehetek hogy elmúljon végre?

Figyelt kérdés
Most már mindig ezen agyalok,azt is gondoltam hogy már bebeszélem magamnak.Lehetséges ez?Vagy mit tudok tenni,hogy elmúljon?Az időtől fájhat több napon keresztül?
2011. márc. 3. 13:36
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Ugyan ez a bajom, faj a fejem es neha szedulok, ma pl. a gyogyszer sem hatott. Elmentem orvoshoz, semmi bajom(elejen azt hittem a magas vernyomas miatt) de nem lehet tudni.. aludj sokat, inkabb sotetebb helyeken legyel.
2012. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Nekem is volt hogy nagyon fájt a fejem az fog gyulladástól volt!
2013. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Sajnos nekem is már egy hete fáj igaz én nem voltam vele orvosnál de az agydaganatot kizártam és te is zárd ki.....nem a fejfájás a legfőbb előjele.....:) sok sikert
2013. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Adammaister válasza:
Agresszív lettem én is tőle! Eggyüttérzek veled!
2013. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 windu1111 válasza:
Hali. nektek el múlt már a fej fájás ? mer nekem pont ugyan ez a bajom nem tudom mitől ,de szerintem a hőségtől.
2014. júl. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a bajom,bár nekem már kb. két éve fáj megállás nélkül.Elmentem orvoshoz először voltam ideggyógyászaton ott semmit nem mondtak hogy rossz lenne,

szemészeten is jó volt bár ott mindegyik orvos mást mondott.De még az emlékezetem is rossz csak homályosan emlékszem mi történt egy napon.Nem tudom ez mi lehet de remélem mindenki meggyógyul!

2014. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Nekem is fáj már egy hete és a gyógyszer sem segít. Bár eltelt 7-8 év a válaszok óta, azért gondoltam beírok. Jó lenne, ha elmúlna.
2021. dec. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj viszont nem gondolnám, hogy attól amitől anno nektek. Mert én alkohol fogyasztás után vagyok pár nappal. És nem akar múlni napok óta, meg én sajnos elaludtam kint 10 fokban. Az udvaron.
2022. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Nekem ami bevált az a sok folyadék és a rendszeres szellőztetés. Azóta sokkal kevesebbszer fáj a fejem.
2022. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos, abba se akar maradni. Igaz nem olyan erősen fáj, csak kellemetlen a mindennapjaim most miatta.
2022. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!