Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 1 hete fáj a fejem, szinte...

1 hete fáj a fejem, szinte állandóan, már csak ezen jár az agyam is, nem használ a gyógyszer sem, mit tehetek hogy elmúljon végre?

Figyelt kérdés
Most már mindig ezen agyalok,azt is gondoltam hogy már bebeszélem magamnak.Lehetséges ez?Vagy mit tudok tenni,hogy elmúljon?Az időtől fájhat több napon keresztül?
2011. márc. 3. 13:36
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Gondoltam írok, már egy hete megállás nélkül fáj a fejem. Néha szédülök is és ma már a tarkómnál is fájt. Brutál. A gyógyszer ma segített de kb egy óra múlva ugyanúgy fájt. Ez brutális. Már nem tudom, hogy mit tudnék tenni, de teljesen megőrülök...
2022. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia, utolsó. Én is írtam ide asszem pont előtted, nekem azóta elmúlt, érdemes a vérnyomásod, és a pulzusod megnézetni, gondolok itt 24 órás mérőre, és a másik, hogy menj el neurológushoz, ha úgy érzi, elküld ct-re. Engem mentő vitt át egy másik városba, és hozott vissza. Mivel nem tudtuk mi okozta, lehet akár fejsérülés is, mert én napokkal előtte ittam, szóval ki tudja. És van egy gyógyszer ami jó még, ha mostanában fáj a fejem azt veszem be.

Az pedig ez: spedifen rapid 400mg, ez egy por, vízbe kevered és megiszod. De ha van valami kérdésed, dobj egy privátot.

2022. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!