Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szorongás, gyakori vizelési...

Szorongás, gyakori vizelési inger?

Figyelt kérdés

fél éve kezdődött, amióta egyetemre járok. az első héten az 1ik órán nagyon kellett pisálnom, hát kis is mentem. oké semmi gáz, előfordul. aztán másnap megint nagyon kellett órán hát csak nem fogok behugyozni kimentem megint. (persze ez óra közben elég kellemetlen, hogy csak kisétálok) aztán már ha óra előtt direkt el is megyek pisálni és nem is iszok meg semmi az óra közepe fele már megint érzem és ráparázok az egészre hogy már megint kell és hogy nem akarok megint kimenni. elkezdek izzadni, érzem hogy a szívem gyorsabban ver, a hólyagom egyre jobban feszít, a torkomon mintha 1 gombóc lenne. nagyon rosszul érzem magam.

itthon semmi gáz nincs. viszont a suliban állandóan előjön. ha már megyünk be órára egyből ez jut eszembe, hogy majd megint pisálnom kell és majd jön megint ez a szorongás, pánikszerű érzés.

mit lehet ez ellen csinálni?


2011. márc. 7. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy a szorongás miatt van. Én is egyetemre járok, folyton stresszes vagyok, de nekem itthon jön elő főleg estefelé. Kb másfél éve, mikor este próbálnék elaludni mindig érzem, hogy pisilnem kell. 4-5-ször is kimegyek mire el tudok aludni. Szinte biztos, hogy a stressz miatt van mert amikor nyaralni voltam 1 hétig és teljesen ki tudtam kapcsolni, pihenni, akkor nem éreztem ezt egyszer sem. Sajnos nem tudom mit lehet tenni ellene, talán ha megszűnne a szorongás (oka) akkor elmúlna...
2011. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az a gáz h már tudat alatt az van bennem h pisálnom kell és előjön akkor is ha nem is kell. egyszerűen nem tudom ezt a gondolatot kiverni a fejemből. :S
2011. márc. 10. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!