Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Párom reggelente olyan,...

Párom reggelente olyan, mintha megfázott volna, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
régóta tart ez nála, és nem minden reggel, általában akkor, ha magától, és nem órára kel fel. egyfolytában fújja az orrát, tüsszög. néha elmúlik 10-15 perc alatt, máskor kell egy-másfél óra. olyan, mintha allergiás lenne a reggelre. ágyneműnk, matracunk antiallergén, kivéve az én paplanomat, de sajnos elég poros a házunk. de ez nem csak nálunk fordul elő, ha máshol alszunk, akkor is előjön.
2009. febr. 19. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom. Reggelente alig bírok szuszogni. Szerintem porallergia lesz. Takarításkor is ez van. Sajnos nálunk nagyon sok por van a lakás helyezkedése miatt. Amit tehettünk, hogy csak kevés szönyeget tartunk, a parkettet meg gyakran felmossuk.
2009. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam uez. Sok-sok kalciumot szedjen!!! Sokkal jobb lesz a közérzete, garantálom. A napi ajánlott kalcium 3-4x adagja még messze nem káros vagy túladagolt. Jót tesz, higgyetek nekem. Nekem orrdugulást szűntetett meg. Ha elfogy, pár nap múlva újra előjönnek a tünetek.
2009. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!