Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az állkapocs belső találkozásá...

Az állkapocs belső találkozásánál mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Jobb oldalon belűl a szájban ahol az alsó, felső állkapocs találkozik (az alsó és felső utolsó (bölcsesség fog) fogak között félúton (ahova a fogdoki az érzéstelenítőt is szokta adni) a nyelvemmel érzek egy kb. fél borsó méretű nem fájdalmas dudort...ami már jó pár hete-hónapja ott van, és idegesít....látni nem igazán lehet, de kitapintható. Nem sértettem meg, nincs egyéb más a szájban levő dudor, afta akármi, de ez idegesít, hogy mi lehet....

Van fényképem is a helyről ha az segít betájolni, ha nem értitek....de szerintem érthető...

Másnak is van, volt esetleg ilyesmi? mi lehet ez? Fül-orr gégésznek még azért nem mutattam mert nem igazán látható, aztán majd elzavar, hogy ne szimuláljak.... 32/F


2011. márc. 11. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én megmutatnám egy szájsebésznek. Lehet, hogy nyálmirigy gyulladás, nyálkő, vagy valami más.
2011. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Itt egy kép róla....nem fáj, nincs lázam, és nyáltermelésem rendben van....ha esetleg van itt orvos, vagy valakinek volt ilyen és tudja mi ez az írjon pls...

[link]

2011. márc. 11. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó fogak között félúton, vagy a bölcsességfogak között félúton? Csak mert nekem ott az alsó bölcsességfogam van. Ha nem szabályosan áll, akkor lehet az is.

Menj el egy fogorvoshoz, és csináltass egy panorámaröntgent.

2011. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A képen nyillal jelöltem...az utolsó fog a bölcsesség fogam, mind a 32 fogam kint van és érzésre, ez lágy "képlet", ahogy a nyelveddel jobb hátra-oldalra a jobb utolsó felső és alsó fog között érezni..

A képen pont a nyíl hegyénél

2011. márc. 11. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!