Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszeresen felreped a...

Rendszeresen felreped a nagyajkak találkozásánál a bőr (gát? ). Mivel kezelhetném, és mitől lehet?

Figyelt kérdés
az alső csücsöknél szokott felrepedni, néha szeretkezés után, néha akár kis wc-ézésnél is, enyhén vérzik általában ilyenkor pár másodpercig. Orvos látott, nem mondott semmit (ha nem vérzik, nem is látszik semmit, de sokszor ilyenkor is kellemetlen). volt már valaki így? mi lehet az oka? és mivel tudnám begyógyítani a sebet?
2010. szept. 16. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Koromvirag kenoccsel!
2010. szept. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, a körömvirág jó, meg a propoliszos kenőcs is.
2010. szept. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Húha,nekem akkor repedt meg mindig ott amikor visszatérő gombás fertőzésem volt.Csak mensi előtti napokban viszkettem egy kicsit,(azt hittem hormonális a szülés miatt)egyébként egész hónapban "csak" annyi bajom volt,hogy sex után ezen a részen felrepedt.

Ha a doki látta,nem kérdezett semmit és van neked is néha enyhe viszketésed,akkor csinálj meg magadnak egy kúrát.Nekem a Pevaril-G 3 db-s kúp jó volt.

Egyébként az ajánlott kenőcsök tényleg jó hámosítók tüneti kezelésre tökéletesek,de biztos hogy valami más áll a háttérben.

2010. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is sajnos be szokott időnként repedni szex után, még negatív kenettel is. (nem volt gombám). Szerintem alkati dolog, meg a hormonális hatásoktól is függ, pl mensi előtti napokban nekem sokkal érzékenyebb a puncim, nem esik annyira jól a szex ellentétben a peteérés időszakával. Akkor nem is repedek be soha.
2010. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kipróbálom a körömvirág kenőcsöt is, + megcsinálom azt a 3 napos kúrát is, amint lehet, mert néha tényleg szokott viszketni.

2010. szept. 19. 21:50
 6/6 anonim válasza:
Boraxglicerin használhat, patikában vény nélkül kapható, nem drága. Kis adagot kérj.
2012. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!