Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyszerűen nem bírom magam...

Egyszerűen nem bírom magam rávenni a tanulásra. Nem tudom, mi történt velem. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Nagyon jó tanuló voltam mindig is. Még most, gimiben is csak egy-két négyesem van év végén általában. (év végén, félévkor csak négyeseim és ötöseim voltak eddig.) Az osztályban is az egyik legjobb vagyok. De mégis, sohanem tapasztalatam azt, mint amit most. Már egy ideje egyszerűen nem tudom beosztani az időmet. Pontosabban nem érzek kedvet semmihez. Még sporthoz se igazán. Legszívesebben lustálkodnék itthon egész nap, feküdnék az ágyban.

Ne nézzetek le, kérlek. Korábban soha nem volt ilyen. Nem igazán tudom, mi van velem. Egyszerűen nincs kedvem nekiállni tanulni. Úgy érzem, "betelítődött" az agyam.


2011. márc. 15. 18:14
 1/4 anonim válasza:
nekem is pont ez a problémám... tavaly osztályelső voltam, most meg középmezőny. sportolni meg csak jó időben lehet ami télen nem volt.
2011. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
első vok. én is úgy érzem, h több adat/tudás nem fér a fejembe...
2011. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is. Szerintem az időjárási frontok, illetve tavaszi fáradtság. Egyél vitaminokat, nekem segített egy kicsit. Meg mozgás a friss levegőn, még ha erőltetni is kell.
2011. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél ki pár napot, amikor pihizel, nem gondolsz EGYÁLTALÁN a tanulásra. Relaxálj, menj el egy masszázsra, szaunába ,úszni, vagy amit akarsz. Elég hosszú volt a tél, meg már a tanításé év felén túl vagyunk, természetes, hogy kicsit leeresztettél. (Főleg, hogy gimiben már több az elvárás, mint általánosban.)

Sok sikert kívánok, remélem sikerül megint olyan szépen zárnod az évet! :)

2011. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!