Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehetne tenni ezzel a...

Mit lehetne tenni ezzel a borzasztó ellentéttel bennem?

Figyelt kérdés
pszichiáterhez járok magánéleti problémák miatt, (gyógyszert is szedek) vagyis inkább a körülmények okozzák a bajt,amin én csak úgy tudnék változtatni, ha mindent ott hagynék, amit nem szeretnék, mert szeretem a férjem. Viszont Nagyon sokszor rossz a kedvem, sírok, szomorú vagyok, alig nevetek. Mit kellene még tennem? Elfogadni a helyzetet? de nem megy csak úgy. Más lehetőség?
2011. márc. 16. 01:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy a magánéleti problémáid válással oldódnának meg? Vagy ahhoz, hogy a körülményeken változtass, távol kellene lenned a férjedtől? Nem egészen értem, kérlek fejtsd ki bővebben.
2011. márc. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van egy helyzet, én nem tudok rajta változtatni, mert részemről már mindent megtettem, de a férjem helyett nem változtathatok. Ő meg inkább elviseli, hogy kihasználják, becsapják stb. Én pedig ezeket nehezen viselem. Beszéltünk már nagyon-nagyon sokat ezekről. Tehát vagy tűrök, vagy elválok. Nagyon szeretem, de hosszú távon iszonyatosan megvisel. Persze Őt is,de Ő nem tesz érte, hogy ne így legyen, vagy csak nagyon keveset.
2011. márc. 16. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Te mibol gondolod azt, hogy kihasznaljak, vagy becsapjak a Ferjedet?

Ha Ot nem zavarja ez, akkor Teged miert zavar?

Kik azok, Akik kihasznaljak?

2011. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő is tudja, hogy kihasználják, csak fél, hogy ha megtorolná valahogy, vagy szembeszegülne, vita lenne, azt meg gyűlöli. Nagyon én sem értem, mert én nem vagyok ilyen. Én harcolnék ezért.
2011. márc. 17. 21:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem igen zavar,ha látom, hogy az , akit szeretek szenved emiatt, és kiakadok, ha nem tesz semmit.
2011. márc. 17. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, ha nem akarsz tönkremenni. Aki ennyire nem képes kiállni magáért az nagyon gáz.
2011. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De szeretem
2011. márc. 19. 09:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy könyv ilyeneknek mint te, igaz ott inkább bántalmaz a pasi nem balfék.

Miért marad? a címe

2011. márc. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!