Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi ideig bírja egy ember...

Mennyi ideig bírja egy ember alvás nélkül kávéval úgy hogy még észnél van?

Figyelt kérdés
Nem kérek káosz elméleteket, és semmi olyat hogy ne csináld ezt, stb. Nem akarok kísérletezni, sajnos ezen az oldalon nem sok értelmes választ szoktam kapni csak az oltogatásokat :/ Szóval kérem hogy a kérdésre válaszoljatok :) Köszi :)
2011. márc. 19. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem az önmagában nem tart észnél.

Én pl ha kihagyok egy nap alvást tök fitt vagyok de másnap délután kezdek egyre bambább és álmosabb lenni. Ha iszok kávét is bamba maradok csak nem tudok elaludni

2011. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Erre nincs recept. Én nem sokáig, de ismerek olyat, aki kávé nélkül is simán kibír két át nem aludt éjszakát.
2011. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. márc. 19. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok mint az első. Ha reggel felkelek normális időben (mondjuk 8 körül) és aznap éjjel nem alszom, másnap reggel tiszta éber vagyok meg fitt, de ez olyan délig tart maximum, legkésőbb délután 3 felé tuti muszáj elmennem aludni.
2011. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jelenleg 27,5oraja vagyok ebren azaz tegnap reggel 7.00ota es meg biztos h nem fogok aludni ma este 10 ig mivel 8ig dolgozom. azaz ha sikerul a fent emlitett idoben elaludnom akkor 39orat leszek ebren. a kavet nem szeretem spurit meg nem lehet az egesz varosban kapni igy maradt a kola.

eddigi tunetek: enyhe lab es kez remeges, vezetes kozben rossz vonalvezetes, kommunikacio reszleges romlasa, illetve ha hirtelen mozditom a fejem elmosodik a kep. azt h fogalmazni helyesen tudok e ti is eldonthetitek. amugy vagy kenyszert erzek a fel s ala maszkalasra vagy mereven pislogas nelkul bambulok magam ele. remelem a valasz kielegito. ha a 39oran is tul megyek leirom a tovabbi tuneteket.

20L

2011. júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!