Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért kell aludnom délután?...

Miért kell aludnom délután? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Akármit csinálok, akár hétvége van, akár délelőtt, akár reggel 6kor kelek, akár délben, akár iszok kávét akár nem, délutánra mindig úgy elfáradok, mintha már este 11 lenne és egész nap talpon lettem volna.

Ilyenkor rossz a közérzetem, fáradt vagyok, nincs erőm semmihez.. egyszerűen muszáj lefeküdnöm aludni. Sokszor elég egy fél óra alvás is, de valamit kénytelen vagyok. De ez még nem is lenne probléma, mert fél óra nem sok, de ha előtte 2 órával, és után két órával szintén használhatatlan vagyok, az már nagyobb probléma.


Gondoltam már arra, hogy esetleg vitaminhiány vagy hasonló lehet, ezért át is váltottam egy egészségesebb táplálkozásra, néha még vitaminokat is szedek, de semmi változás...


Egyébként ez nem egy új-keletű dolog nálam, már vagy 2 éve ettől a problémától szenvedek.


Nem tudja valaki, hogy mitől lehet ez, és hogy hogyan változtathatnék rajta?


19/L


2011. ápr. 3. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
speed
2011. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja, kössz az értelmes választ
2011. ápr. 4. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudom de velem is ugyanez van :/
2011. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fontos lenne tudni, hogy mikor fekszel le aludni.

Amúgy nekem is ugyanez a problémám, de én találtam megoldást.

2011. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok. És igen, felébredek, és utána még rosszabb.-.-
2011. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vitaminszedést én is ajánlom, de egy laborvizsgálat sem ártana.Lehet ez vérszegénység vagy talán vérnyomás vagy vércukorszint probléma.
2011. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!