Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van a rosszullét?

Mitől van a rosszullét?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem ertem, mikor suliba kell mennem rosszul vagyok, de ha itthon vagyok akkor semmi bajom nincs! Miért van ez? Eddig se szerettem suliba járni, viszont mindenkivel jóban vagyok, tehát nem értem :/
2011. ápr. 3. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
rokonlelkek vagyunk énis mindenkivel jóba vagyok de amikor már suliba kell mennem fáj a fejem meg a hasam 13/f
2011. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát akkor jobbulást, nekem a fejem nem fáj csak hányinger+hasfájás :/

Amúgy 14/l

2011. ápr. 3. 11:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak hányingerem volt, kezdetben a suliban jött rám, aztán később már be sem mentem... nem a tanulástól, tanártól, feleléstől félsz? Milyen szituációkat nem szeretsz?
2011. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én se mentem 2 hétig de most már mennem kell de semmi bajom nem volt eddig csak egy nap rám jött :/
2011. ápr. 3. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. Valamitől félsz.
2011. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen..pont a rosszulléttől félek, de komolyan kiskoromban sokat voltam hányásos beteg és a hányás,hányinger az amitől tartok...nem kimondottan amikor suliba megyek csak szerintem túlaggódom ezt az egészet :/
2011. ápr. 3. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig valahogy urrá kell lenned ezen a félelmeden és hatásosan úgy, ha szembenézel vele. Csak azért is bemész és kibírod, majd idővel tudod, hogy nem történik semmi. Bár ez roppant nehéz, de próbáld meg, várom a fejleményeket. :)
2011. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most tényleg nagyon sokat segítettél :) Köszönöm! Azért is megcsinálom! :)
2011. ápr. 3. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!