Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet-e rendszeres fejfájásom,...

Lehet-e rendszeres fejfájásom, ha visszautazom Pestre?

Figyelt kérdés
Szolnokra járok haza kb. 2-3 hetente Pestről. Vasárnap este visszajövök, és hétfőre mindig fáj a fejem, de csak ha voltam otthon. Ha ünnepek miatt máskor megyek, akkor is így másnapra megfájdul. Nem erősen, de rendszeresen, és idegesítő már. Lehet légnyomás-változás? Vagy ennyivel koszosabb volna itt a levegő? Már több, mint 3 éve élek itt Pesten...
2011. ápr. 4. 16:32
 1/4 tetris ***** válasza:
Talán tudat alatt Pest egyet jelent nálad a stresszel, az idegesítő gépjárműforgalommal, a tömeggel, a zajjal, a rohanással. Azaz mindazon dolgokkal, amik együttjárnak egy nagyvárosi élettel. És igen, erre rátesz egy lapáttal a szennyezett levegő is.
2011. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fájhat, igen. A zsúfolt, zajos, tolakodó nagyváros önmagában is stresszeli azt, aki nincs hozzászokva és erre csak rátesz a szennyezett levegő.
2011. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát három év alatt már hozzászokik az ember, nem? Mindenesetre eddig mindig vonattal járok, mostmár kocsival, és nem jelentkezik a fejfájás. Mondjuk még teljen el egy kis idő.


Köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 12. 12:24
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben kitapasztaltam az okát! Ugyanis vettem autót, vagy fél éve azzal járok, és úgy egyáltalán nem fáj a fejem. Viszont egyszer a kocsit szerelőnél hagytam Szolnokon, és felvonatoztam Pestre, másnap ugyanúgy fájt a fejem.

Arra kell következtetnem, hogy a GYORS légnyomásváltozás lesz az oka, mert autóval valamennyivel hosszabb az út.

2011. nov. 11. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!