Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magne B6-ról várok mindenféle...

Magne B6-ról várok mindenféle véleményt attól aki szedte! Én feszüldség/ stresszoldásra szeretném szedni? Használ?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 18:09
 1/7 A kérdező kommentje:
*feszültség....( természetesen...elnézést)
2011. ápr. 8. 18:09
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Feszültségre nekem is ajánlották, de nem mertem szedni, mert a B vitamin étvágynövelő.
2011. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

A B-vitaminok nagyon fontosak az idegrendszer kiegyensúlyozott működéséhez, és még számos előnye van, többek közt bőr problémáknál is kiválóan használható. A szomorú az, hogy a táplálkozáson keresztül már semelyik vitaminból nem jutunk megfelelő mennyiséghez, ezért érdemes jó minőségű táplálékkiegészítővel bevinni a szervezetbe.

Azt azonban kevesen tudják, hogy a C-vitaminon, és az E-vitaminon KÍVÜL, minden mást csak a többivel együtt érdemes szedni, mivel önmagukban felborítanak egy a szervezeten belüli egyensúlyi állapotot. Ezt a hatását szokták tévesen!! túladagolásnak nevezni. Konkrétan, ha B-vitaminokat szedsz, azokat érdemes legalább dupla mennyiségű C-vitaminnal együtt bevenni, mert a C-vitamin meggátolja hogy hízzál. Egyébként pedig a B6, de a B1 is kifejezetten hatásos TERMÉSZETES!!!! nyugtatószer, pl. hiperaktív kisgyerekeknek is segít, és nem szükséges drogokkal kezelni őket.

És mégegy fontos dolog, a mennyiségek. Azt tudni kell, hogy a természetes egészségmegőrző, egészségjavító módszerek jelen pillanatban még bizony korlátozás alá esnek, mert a gyógyszeriparnak sikerült elérnie már elég régen, hogy ezek a módszerek (ilyen a vitamin-terápia is,)ne kerülhessenek a széles tömegek által elérhetővé, mert hatékonyak, és nem szeretnék ha kevesebb beteg ember legyen. Ezért aztán mindent elkövet annak érdekében hogy ezt a törekvését véghez is vigye, és olyan hamis adatokat közöl az amúgy veszélytelen, természetes és létfontosságú vitaminokkal kapcsolatban, hogy az emberek félnek ezeket megfelelő mennyiségben használni.

Ezért azt javaslom, hogy ne a gyógyszertári vitaminok közül válassz, mert azokban nincs meg a terápiás hatáshoz szükséges mennyiség, hanem pl. a dr. Lenkeis, vagy Vitamin király-os, vagy más hasonló összetételekből válogass.

2011. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
én szedtem,de nekem nem vált be. feszültségoldásra inkább valeriánát vagy hovát szedj...
2011. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem a terhességem alatt végig szedették naponta 2x.Nem hiztam meg töle.Ugyanis egész terhesség alatt csak 6 kg-ot híztam,szinte keveset,de nem voltam csontkollekcio mert amugy sem voltam vékony.S a gyerek is egészségesen fejletten született,3400g és 50cm volt.azt hiszwem nyugodt is voltam,meg nem görcsöltem.
2011. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
73%

Érettségi előtt állok. Míg nem szedtem iszonyat ideg voltam, most napi egy két szemmel nyugodtabban állok hozzá, pedig május első hetében.............. hajaj.

Nekem bejött, ajánlani tudom!

L/18

2011. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

annak aki valeriánát szed: Az is egy természetes alapú szer, biztos hogy jó, de mégis tesznek bele olyan szintetikus anyagokat, amikre egyáltalán nincs szükség. A gyógyszeripar csak olyan anyagokat szabadalmaztathat, amelyek a természetben nincsenek meg. Tehát a valeriánához(természetes növényi anyag) hozzátesz még egy csomó szintetikus( a természetben nem előforduló anyag, testidegen...)anyagot, így már levédheti a terméket, arra nem gondolva, hogy sok felesleges, káros vegyülettel ront a természetes hatóanyag hatásán.

A vitaminnal kapcsolatban szinte biztos hogy nem szedted kellő mennyiségben, mert a gyógyszertári vitaminkészitmények csak "illúzió" vitaminok, olyan minimális hatóanyaggal, hogy azzal eredményt elérni nem lehet, nincs terápiás értéke. A valóban hatásos készítmények megfelelő arányban, és mennyiségben tartalmaz vitaminokat, és ásványokat, ha érdekelnek a konkrét adagok, olvasd el dr Lenkei Gábor:Cenzúrázott Egészség c. könyvét, részletes leírást találsz benne erről.

2011. ápr. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!