Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? Nincs kedvem...

Mi bajom lehet? Nincs kedvem élni sem sokszor.

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Ha valami program van akkor megyekés csinálom, akkor fel vagyok töltve és élek. Ma meg felkelek 10 óra fele megtanulok és eszembe jutnak az ilyenek hogy elég szarul állok suliban is meg nem tudom mit csináljak itthon, segítek anyuéknak is aztán meg monotonul megyek ki eszek valamit bejövök netezek kimegyek levegőre megunom aztán jövök be megint gép kimegyek aztán enni kéne valamit.. nincs olyan ami jólenne akkor mind egy bejövök aztán lefekszek pihenni. :S miért van ez?? egész nap nem csinálok semmit...
2011. ápr. 17. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
huu nállam is ez van :S
2011. ápr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nagyon zavar..:S
2011. ápr. 17. 16:18
 3/13 anonim ***** válasza:
nálam is :S
2011. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor nem csak velem van ez:S
2011. ápr. 17. 16:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el érdemes így eltöltened a napjaidat? fogj bele valamibe amit érdemesnek tartasz , amihez van lelkesedésed, tüzz ki célt és érd el. Szerintem kezdésnek a legjobb lenne egy sport amit a szabadban végzel és legyél jobb pl a suliban..
2011. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igazából sportolok, és az is lehoz hogy parkourözök de nem merek megcsinálni minden trükköt.. és ilyenkor lehangolódok:S legjobb akarok lenni valamiben, hogy ha a nevemet emlegetik akkor ne az legyen hogy az a gyerek aki tegnap itt volt és beszéltünk hanem hogy az aki k.rva jól tud mondjuk bicajozni..vagy valami:S
2011. ápr. 17. 16:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem állsz rá a bicajozásra?:-)Amúgy meg szerintem nem kell arra törekedni,hogy te legyél a legjobb,mert akkor csak feszengesz és nem fogod magad jól érezni,mert csak kevesen lehetnek a legjobbak és nem biztos,hogy te az leszel.Persze nincs kizárva,de lebegjen ez a szemed előtt,hogy nem kell a legnek lenni!!!Csak élvezd azt,amit csinálsz!Egyébként velem is gyakran van ilyen,hogy nincs mit csinálnom,itthon vagyok és lehangolódom...Ismerem ezt az érzést,tényleg elég rossz.:-(Ilyenkor kell elővenni egy jó könyvet,kimenni sétálni,futni vagy máshogy mozogni,filmet nézni vagy sorozatot,elmenni nézelődni a városba vagy bütykölni vmit odahaza...Csak hát van,hogy az ember tudja,hogy mit kéne csinálnia,de mégis levert.Például én tudom,hogy na most össze kellene magam kapnom,nem jó depressziózni a szobámban,de nem mindig sikerül értelmesen eltölteni olyankor se az időmet.Erőt kell venni magunkon.Nekem a séta mindig segít.Amúgy nekem elég kevés szabadidőm van,úgyhogy nem fordul ez elő valami gyakran,de azért időközönként igen.Meg hát programokat se árt szervezni magunknak más emberekkel.Persze azt se lehet mindig.Meg kell tanulni leállni,lazítani idehaza is,lógatni a lábunkat,amolyan semmit se csinálni és ezt élvezni.
2011. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, hasznos nagyon! Bírnám én élvezni a semmit tevést is de még is olyan érzésem van hogy valamivel még jövök... és ezért nem hagy nyugodni:S
2011. ápr. 18. 14:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Hááát én vagyok az előző hozzászóló.Képzeld,most nekem is ilyen érzésem lett!Elő szokott velem többször is fordulni,de most nagyon friss élmény.Pár perce tisztára kétségbeestem.Ideges voltam,mert anyukám beszólt,hogy menjek ki a napra a teraszra,meg szedjem össze a szemetet.Tudom,hogy igaza van,nem a szobában kell görnyedni iylen jó időben, meg hogy segítenem se árt nekik,de mégis ideges lettem.Meg rám tört az,hogy nincs kedvem semmihez se,elegem van a húsvét közeledtéből,elegem van a forró napból,nem tudtam,mit kezdjek magammal, meg rosszkedvűnek éreztem magam,semmihez se volt kedvem,tudtam,hogy lehetne mit tanulni,de nem akartam,a sírás is majdnem előtört...Na de nem akartam ezt hagyni.Eszembe jutott,hogy tojást kéne festeni és ezzel az ünnepet is kicsit hangulatosabbá tehetem.A karácsony is és a húsvét is olyan semmilyenné vált nálunk.Tavaly anya előre megfestett tojásokat vett.Úgy éreztem,hogy kreatívkodnom kéne.Kerestem tojásfestési ötleteket,praktikákat és kitaláltam,hogy most alkotni fogok mindenfélét tojásból (mécsest,madarakat,fonállal kötöm be a tojást...stb.).Így a mai programom is megvan és talán a húsvét is meghittebbé válik majd azáltal,hogy kicsit készülök rá.Ezt gondoltam,megosztom veled.:-)Remélem,sikerül a tervem és jól fogom érezni magam.Amúgy kicsit imádkoztam is a rossz kedvem ellen.Ilyen esetekben ez is segíteni szokott.Ezt azért még meg akartam említeni.
2011. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja és még valami:én egy olyan családban élek,ahol nem lehet lógatni a lábunkat...ha valaki éppen "semmit csinál",az szinte bűnnek minősül idehaza,anyukám nem bírja elviselni,ha valaki lazítani akar,mindig kitalál valamit,ő maga se tud soha leállni:-(
2011. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!